Оpublikowany: 09.02.2024

NetEnt wyrusza na Dziki Zachód z Buckshot Wilds

Wiodący dostawca gier kasynowych online, NetEnt, zaprasza fanów Dzikiego Zachodu do gry na nowym automacie Buckshot Wilds. Nowy produkt oferuje od 20 do 48 linii wygrywających na bębnach, które mogą osiągnąć wysokość 8 rzędów.

Oprócz rozwijających się bębnów, gracze znajdą mnóstwo symboli Wild, darmowe spiny i możliwość zakupu bonusu. Jako pionier gier online, NetEnt od 20 lat tworzy treści premium i obecnie ma w swoim portfolio ponad 200 gier.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x(4-8).
  • Linie wygrywające: 20-48.
  • RTP: 96,04%.
  • Zmienność: średnio-wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 859x.
  • Data wydania: 31 stycznia 2024 r

Dzikie przygody

Buckshot Wilds przenosi graczy do małego miasteczka na Dzikim Zachodzie. Akcja rozgrywa się pośrodku rozległej pustyni, gdzie w kanionie widać kilka domów. Podczas darmowych spinów ekran przełącza się na nocną scenę, w której stoisz w jasno oświetlonym wejściu do pubu lub salonu. Na bębnach można spotkać kowbojów, elegancko ubrane panie i graczy w karty. Inne symbole to gwiazda szeryfa, rewolwery i wartości kart do gry.

Darmowe spiny, symbole Wild i rozwijające się bębny

Gwiazda szeryfa w Buckshot Wilds może zastąpić dowolny standardowy symbol, pomagając graczom tworzyć więcej zwycięskich kombinacji. Dodatkowo te symbole Wild pozostają na bębnach i przesuwają się o jedną pozycję w dół przy każdym obrocie, zanim spadną z dolnego rzędu.

Symbole Wild, które lądują i zakrywają symbol wyzwalający, powodują strzelaninę symboliczną. Sąsiadujące symbole w pionie, poziomie i ukośnie zamieniają się w ikony Wild, zwiększając prawdopodobieństwo wygranej.

Podczas dowolnego obrotu bębny mogą losowo się rozszerzać, osiągając wysokość 8 rzędów. Powoduje to sklonowanie symboli Wild w czterech górnych wierszach.

Trafienie od 3 do 5 symboli Scatter zapewnia 6, 10 lub 15 darmowych spinów. Gdy ta funkcja jest aktywna, pole gry do końca rundy utrzymuje strukturę 8-rzędową. Podczas pierwszego zakręcenia pojawią się 1-3 symbole Wild, a każdy nowy obrót gwarantuje dodanie nowego symbolu Wild. Pojawienie się symbolu Scatter daje dodatkowy darmowy obrót.

Aby zwiększyć szanse na uruchomienie darmowych spinów, gracze mogą skorzystać z opcji zakładu bonusowego. Jeśli chcesz natychmiast skorzystać z rundy bonusowej, przygotuj się na zapłacenie 100-krotności stawki za opcję standardową. Za cenę 125-krotności Twojej stawki uruchomisz darmowe spiny z zakładem bonusowym, aby uzyskać więcej nowych symboli Scatter.