Оpublikowany: 07.05.2024

Play’n GO szuka smoczych skarbów w Fulong 88

Szwedzki dostawca gier kasynowych online, Play'n GO, wypuszcza na rynek nowy automat Fulong 88. Nowy produkt został zaprojektowany w stylu orientalnym i przedstawia groźnego smoka. Gracze mogą korzystać z różnych funkcji, a także ulepszać standardowe symbole do złotych symboli, aby uzyskać wyższe wypłaty.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Sposoby na wygraną: 243.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: średnia.
  • Minimalny zakład: 0,08.
  • Maksymalny zakład: 88.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 2 maja 2024 r

Przygoda w świecie smoków

Fulong 88 zaprasza graczy do zanurzenia się w legowisku smoka. Akcja rozgrywa się w mitycznym świecie, gdzie na bębnach 5x3 będziesz miał 243 sposoby na wygraną, których liczbę można zwiększyć do 576. Ekran gry można zobaczyć z tradycyjnymi chińskimi atrybutami, a nad bębnami znajduje się smok trzymając świecącą kulę, za pomocą której będziesz zbierać złote monety.

„Jesteśmy dumni z Fulong 88 z wielu powodów” – powiedział George Olekszy, dyrektor ds. przechowywania gier w Play'n GO. „Jego projekt i estetyka w połączeniu z atrakcyjnymi funkcjami z pewnością ekscytują graczy, zwłaszcza fanów naszych innych wydań o tematyce azjatyckiej. Nie możemy się doczekać, aż gracze zanurzą się w tym smoczym świecie, eksplorując go w poszukiwaniu legendarnych skarbów.

Podziel symbole, aby uzyskać więcej sposobów na wygraną

W swojej nowej grze Play'n GO oferuje graczom kilka ciekawych funkcji, które mogą zwiększyć ich wygrane i dodać emocji. Początkowe 243 sposoby na wygraną można rozszerzyć do 576, oddzielając symbole Wild Yin i Yang. Dzieje się to losowo w grze podstawowej, a podczas darmowych spinów każdy symbol Wild ma gwarancję podziału, gdy pojawi się na bębnach. Aby uruchomić tę funkcję, będziesz potrzebować 3 symboli Scatter, reprezentowanych przez złoty gong.

Fulong 88 posiada również złote symbole ulepszeń umieszczone z boku bębnów. Te złote symbole można aktywować po ulepszeniu standardowego typu symbolu, co zwiększa zakład, ale w zamian zwiększa wypłaty do 25-krotności ich standardowych wartości.

W grze bonusowej złote symbole mają wyższą wartość i mogą przynieść więcej nagród pieniężnych. Im więcej takich symboli, tym więcej złotych monet będzie na boisku. Zbierając te monety, możesz wygrać jeden z czterech jackpotów: Mini, Minor, Major lub Grand.

Zainspirowany mitologią azjatycką i legendami o smokach, automat Fulong 88 dołącza do innych popularnych tytułów z Play'n GO, takich jak Legend of the Ice Dragon (2021) i 24K Dragon (2020), które stały się ulubionymi wśród fanów motywów smoków.