Оpublikowany: 16.05.2024

Play’n GO przedstawia Wild Survivor

Wiodący szwedzki dostawca Play'n GO zabiera graczy leśną ścieżką przez pasmo górskie gdzieś w Ameryce Północnej w swoim najnowszym automacie Wild Survivor. Kluczowe funkcje obejmują zbieranie nagród Wild, punkty kontrolne, losowe respiny, darmowe spiny i 4 opcje boosterów, aby uzyskać maksymalną wygraną wynoszącą 5000-krotność Twojej stawki.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 10.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: średnia.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 50.
  • Maksymalny mnożnik: 3000x.
  • Data premiery: 8 maja 2024 r

Nowa porcja przygód od Play'n GO

Wild Survivor zanurza graczy w ekscytującym świecie przygód i przetrwania w dziczy. Akcja rozgrywa się na zalesionym terenie porośniętym sosnami, rwącą rzeką i ryzykiem zetknięcia się z niedźwiedziem grizzly przy każdym obrocie. Jednocześnie pole gry 5x3 z 10 liniami wygrywającymi można eksplorować za pomocą lornetki, która pomoże Ci zebrać losowe nagrody.

„Zainteresowanie graczy tematyką zwierzęcą i dziką przyrodą inspiruje nas, a każdy nowy dodatek do naszej kolekcji sprawia nam ogromną przyjemność” – powiedział George Olekszy, dyrektor ds. przechowywania gier w Play'n GO. „Nasza najnowsza wersja, Wild Survivor, łączy motyw natury z innowacyjnymi funkcjami, takimi jak wzmocnione darmowe spiny, tworząc wciągające wrażenia”.

Losowe nagrody, darmowe spiny i lukratywne boostery

Kluczowe cechy Wild Survivor opierają się na symbolach Wild. W grze podstawowej pomogą Ci zastępując standardowe symbole, ale podczas darmowych spinów lub respinów będą jeszcze skuteczniejsze.

W rundzie bonusowej wszystkie symbole Wild, które wylądują, zbierają natychmiastowe nagrody wyświetlane na wysoko płatnych symbolach. Co więcej, każdy Wild jest dodawany do licznika nad bębnami.

Co czwarty zebrany Wild zapewnia 5 dodatkowych darmowych spinów, zwiększając jednocześnie mnożnik wygranej dla każdej nagrody pieniężnej, która pojawia się w tej funkcji. Może się to zdarzyć maksymalnie 12 razy w tej samej rundzie bonusowej.

Dodatkowo, wraz z rozpoczęciem darmowych spinów, które są uruchamiane po trafieniu 3 symboli Scatter, gracze otrzymają jeden z czterech pakietów wzmacniających. Należą do nich zwiększona częstotliwość nagród w postaci zwierząt, zwiększona częstotliwość dzikich symboli, dodatkowe mnożniki nagród i 3 dodatkowe darmowe spiny.

Wild Survivor to kolejna godna uwagi pozycja w linii gier Play'n GO poświęconych światu przyrody. Najnowsza gra dołącza do tak popularnych automatów jak Wild North (2015), Safari of Wealth (2022), Animal Madness (2022) i Raging Rex 3 (2023).