Оpublikowany: 07.02.2024

Pragmatic Play dodaje do swojego portfolio Loki’s Riches

Pragmatic Play, renomowany dostawca treści iGaming, wprowadza najnowszy dodatek do swojego szerokiego portfolio: automat Loki’s Riches. W nowym automacie gracze zanurzają się w świat skandynawskiego boga oszustwa, gdzie mogą wygrać nawet 10 000-krotność swojego zakładu.

Irina Cornides, dyrektor operacyjna Pragmatic Play, pochwaliła nowy produkt, zauważając: „Kaskadowe wygrane, darmowe spiny i specjalne rozwijające się symbole sprawiają, że Loki's Riches jest godnym dodatkiem do panteonu automatów o tematyce mitologicznej Pragmatic Play”. Treści dostawcy są obecnie produkowane w 33 językach i licencjonowane w ponad 20 jurysdykcjach, dzięki czemu gry są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 7x7.
  • Sposoby na wygraną: klaster płaci.
  • RTP: 96,04%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 240.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 25 stycznia 2024 r

Znajdź skarby nordyckich bogów

Nowy automat poświęcony jest jednej z najciekawszych postaci mitologii skandynawskiej, bogu Lokiemu. Obszar gry w Loki's Riches to struktura 7x7, która generuje wygrane, gdy co najmniej 5 identycznych symboli wyląduje połączonych w sąsiadujących ze sobą pozycjach pionowo lub poziomo.

Mechanika upadku usuwa zwycięskie symbole z bębnów i spycha pozostałe ikony w dół. Na opuszczonych pozycjach pojawiają się nowe symbole, dając Ci kolejną szansę na wygraną. Będzie to powtarzane w miarę tworzenia nowych zwycięskich kombinacji, dzięki czemu gracze będą mogli cieszyć się wieloma wygranymi z jednego zakładu.

Rogaty Hełm Lokiego to najlepiej płatny symbol, płacący do 10 000-krotności stawki za grupę 25 identycznych ikon. Po nim następuje pierścień, młot i tarcza.

Gracze korzystają z rozwijających się symboli i darmowych spinów

W dowolnym momencie gry w Bogactwa Lokiego jeden z symboli płatniczych może zostać losowo wybrany jako specjalna ikona rozwijająca się. Wybrany symbol pozostaje na swoim miejscu do czasu zakończenia wszystkich kaskad w bieżącym spinie. Następnie jest on rozszerzany do klastra 2x2, aby zwiększyć Twój potencjał wygranej.

Gracze, którym uda się zdobyć 4 lub więcej symboli Scatter podczas gry podstawowej, otrzymają 10 darmowych spinów. Na początku tej funkcji jeden z symboli płatniczych jest losowo przypisywany jako symbol rozwijający się. Ta ikona jest ważna przez całą rundę bonusową i jest aktywowana przy każdym obrocie. Jeśli w dowolnym darmowym spinie pojawią się co najmniej 4 symbole Scatter, funkcja zostanie uruchomiona ponownie, dzięki czemu gracze będą mogli dłużej cieszyć się lukratywnym trybem.