Оpublikowany: 06.11.2023

Wygraj smartfon Samsung w turnieju Savannah’s Heart w kasynie Spinamba

W tygodniu od 6 do 12 listopada wszyscy gracze grający w Spinamba Casino mają okazję powalczyć o pulę nagród nowego turnieju Savannah's Heart w wysokości 15 000 zł. Kilku szczęśliwców zabierze do domu dodatkowe prezenty, w tym smartfon Samsung. Pospiesz się, aby wziąć udział, zostało już tylko kilka dni do finału, w którym jedna z nagród może być Twoja.

Mechanika turniejowa

Warunki promocji są bardzo proste. Od 6 do 12 listopada graj na wybranych automatach na prawdziwe pieniądze. Minimalny zakład, aby wziąć udział w turnieju to zaledwie 0,01 zł. Na liście gier turniejowych z pewnością znajdziesz swoje ulubione, na przykład Book of Rebirth, Mystery Joker, Penny Fruits Xtreme. Twoim zadaniem jest obstawienie zakładów na największą kwotę w okresie promocji, aby znaleźć się w gronie zwycięzców. Ponadto wśród wszystkich uczestników turnieju, którzy dokonają depozytu w wysokości co najmniej 1 zł, zostaną rozlosowane dodatkowe dzikie nagrody.

Nagrody, o które warto walczyć

Całkowita pula nagród turnieju w wysokości 15 000 zł zostanie rozdzielona pomiędzy 50 uczestników przy maksymalnej łącznej kwocie zakładu. Oprócz premii pieniężnych zwycięzcy otrzymają punkty do tabeli liderów. To comiesięczny konkurs, w którym Spinamba rozdaje duże nagrody pieniężne i cenne upominki, takie jak tablet Samsung, laptop Lenovo, iPad i wiele innych.

To nie koniec nagród. Spinamba losowo wybierze kilku szczęśliwych zwycięzców i rozda dodatkowe prezenty:

1 prezent: smartfon Samsung + 5 płyt LP
3 prezenty: projektor + 4 płyty LP
5 prezentów: stabilizator telefonu + 3 LP
7 prezentów: bateria zewnętrzna + 2 LP
10 prezentów: 50 zł + 1 LP

Regulamin promocji Savannah's Heart

  • Turniej Savannah's Heart rozpoczął się 6 listopada 2023 roku i potrwa do 12 listopada 2023 roku (UTC+3).
  • Wszyscy zarejestrowani gracze w kasynie Spinamba mogą wziąć udział.
  • Aby wygrać nagrodę, gracze muszą grać na prawdziwe pieniądze w automatach turniejowych. Pełną listę kwalifikujących się gier znajdziesz na stronie promocji na stronie kasyna.
  • Minimalny zakład za udział wynosi 0,01 zł.
  • Zwycięzcą zostanie gracz, który w okresie promocji postawił najwyższą łączną kwotę zakładu.
  • Losowanie dzikich nagród odbędzie się pomiędzy wszystkimi uczestnikami, którzy dokonali depozytu w wysokości 1 zł lub więcej.
  • Bonusy bez depozytu od 1. do 3. miejsca są wypłacane na prawdziwe pieniądze i nie wymagają zakładów. Zakład na inne bonusy wynosi 70x.
  • Spinamba ma prawo zastąpić prezenty innymi nagrodami lub ekwiwalentem pieniężnym z zakładem 0x.