Оpublikowany: 24.01.2024

Yggdrasil i ReelPlay uruchamiają grę King Arthur 10K WAYS

Yggdrasil i ReelPlay połączyły siły, aby stworzyć nowy, 6-bębnowy automat pełen przygód, King Arthur 10K WAYS. Dzięki 10 000 wbudowanym sposobom na wygraną gracze mają wielką szansę na uzyskanie maksymalnego mnożnika wynoszącego 9141,75x.

Średniowieczna przygoda i kaskady wygrywają

Akcja nowej gry rozgrywa się w legendarnym zamku Camelot. Gracze, którzy zdecydują się zagrać w King Arthur 10K WAYS, spotkają różnorodne postacie rycerskie, członków rodziny królewskiej i czarodziejów. Wszyscy główni bohaterowie to wysoko płatne symbole. Złoty Puchar jest używany jako Wild, pomagając tworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

Każda wygrana uruchamia mechanikę kaskadową, w której zwycięskie kombinacje są usuwane z bębnów, pozostawiając miejsce na nowe symbole. Nowe ikony wypadają z góry i wypełniają puste miejsca. W rezultacie gracze mogą zobaczyć reakcję łańcuchową potencjalnie nieograniczonych wygranych.

Miecz Excalibur otrzymał specjalną konstrukcję. Zajmuje dwa rzędy symboli jednocześnie i działa jak scatter, umożliwiając graczom odblokowanie darmowych spinów.

Darmowe spiny z progresywnymi mnożnikami

Gdy na bębnach pojawią się co najmniej 3 symbole Scatter, gra King Arthur 10K WAYS przejdzie w tryb darmowych spinów. Podczas rundy bonusowej gracze korzystają z nieograniczonych mnożników wygranych, które kumulują się w wartości z każdą kaskadą.

Funkcja rozpoczyna się od 3 darmowych spinów, których licznik zostaje przywrócony, gdy tylko nowy symbol Scatter pojawi się w pełni widoczny w dowolnym miejscu pola gry. Ponadto każdy symbol Scatter zapewnia natychmiastowe nagrody pieniężne w wysokości od 1x do 100x stawki, zwiększając potencjał wygranej rundy bonusowej.

Mark McGinley, dyrektor ds. gier w Yggdrasil, powiedział: „Mechanika charakterystyczna dla ReelPlay zapewnia graczom ekscytującą przygodę w królestwie zamieszkałym przez czarodziejów i rycerzy”.

David Johnson, dyrektor generalny ReelPlay, pochwalił najnowszą wersję za „niesamowity design i dźwięk, a także innowacyjne wykorzystanie symboli o podwójnej wielkości w grze 10K WAY”.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 6x4.
  • Linie wygrywające: 10 000.
  • RTP: 96%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: x9141,75.
  • Data wydania: 18 stycznia 2024 r