Ruletka Amerykańska

Zagraj za darmo
Proszę obrócić urządzenie w tryb poziomy, aby zagrać w tę grę
close
Gra rozegrana: 0
Full screen:

Ruletka Amerykańska - podstawowe informacje

Amerykańska Ruletka została opracowana przez Betsoft w 2013 roku i jest jednym z najlepszych klasycznych wariantów gry z dwoma zerami. Większa liczba zer zwiększa przewagę kasyna, więc ta ruletka nie jest najpopularniejsza, jednak to właśnie tutaj możesz grać z najprostszymi możliwymi opcjami zakładów i największą różnorodnością zakładów na 3 liczby. Możesz osobiście ocenić swoje szanse na wygraną, uruchamiając Ruletkę Amerykańską online za darmo na naszej stronie internetowej.

Główne cechy Ruletki Amerykańskiej

Ruletka Amerykańska ma najniższy RTP w porównaniu z innymi klasycznymi wariantami gry - 94,74%. Wynika to z dwóch zer - na polu gry oprócz 0 znajduje się liczba 00, co automatycznie zwiększa ryzyko przegranej przy obstawianiu dowolnej liczby lub grupy liczb. Jednak to właśnie ryzyko przyciąga doświadczonych graczy, którzy chcą naprawdę sprawdzić swoje szczęście, grając z 38 numerami zamiast tradycyjnych 37.

Ruletka ma bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs. Gracz od razu widzi i specjalny stół do umieszczania żetonów, i sam bęben ruletki, który dzięki realistycznej animacji nieustannie się obraca. Rozgrywce towarzyszy przyjemna melodia klawiatury i odgłosy salonu gier w tle. Pod elementami gry znajduje się panel sterowania, w którym można wybrać nominalną wartość żetonów, rozpocząć rundę, powtórzyć i podwoić zakłady.

Po zakręceniu bębnem zwycięska liczba zostanie wyświetlona w dodatkowym polu w prawym górnym rogu ekranu. W pobliżu wyświetlanych jest 5 ostatnich wyników, aby ułatwić graczowi śledzenie trendów w grze. Podczas umieszczania żetonów sektory na stole zostaną podświetlone, dzięki czemu gracz wyraźnie zrozumie, na którą liczbę lub grupę liczb stawia. Sprawia to, że proces gry jest tak wygodny, jak to tylko możliwe, nawet dla tych, którzy rozpoczęli grę w ruletkę po raz pierwszy.

Jak grać w Ruletkę Amerykańską?

Aby rozpocząć rundę gry w Ruletce Amerykańskiej należy wybrać nominał żetonu od 1 do 500 i postawić zakład od 3 do 500 na specjalnym układzie stołu, wybierając dowolną z dostępnych opcji:

Typ stawki

Gdzie umieścić żeton

Limit

Współczynnik wypłaty

Straight up

Na dowolnej liczbie

0,01-25

35:1

Split Bet

Pomiędzy sąsiednimi liczbami

0,01-25

17:1

Street Bet

Nad dowolną kolumną 3 liczb

0,01-25

11:1

Corner Bet

W środku między czterema numerami

0,01-50

8:1

First Five Bet

Powyżej zera i pierwsza kolumna liczb

0,01-25

6:1

Line Bet

Powyżej dwóch kolumn liczb

0,01-100

5:1

Column Bet

W dowolnej z trzech stref 2 do 1 po prawej stronie stołu

0,01-250

2:1

Dozen Bet

Na polu 1st 12, 2nd 12 lub 3rd 12

0,01-250

2:1

Red/Black

Na czerwonym lub czarnym rombie

0,01-500

1:1

Even/Odd

Na polach po prawej i lewej stronie rombów

0,01-500

1:1

Low/High

W polach oznaczonych 1to18 i 19to36

0,01-500

1:1

Warto zauważyć, że dzięki dwóm zerom i specjalnemu układowi stołu, Street Bet jest również ważny dla kombinacji liczb 00+3+2, 00+0+2 i 0+1+2. Aby dokonać takich zakładów, wystarczy umieścić żetony pomiędzy trzema wybranymi liczbami. Po umieszczeniu żetonów należy nacisnąć Spin i poczekać na wyniki losowania, wygrane zostaną wypłacone automatycznie w przypadku szczęścia.

Podsumowanie

Ruletka Amerykańska od BetSoft będzie świetnym urozmaiceniem dla fanów tej gry stołowej - tutaj jest największa wariacja zakładów z zerem dzięki obecności dwóch takich liczb. Piękny i dobrze zaprojektowany interfejs sprawia, że rozgrywka jest prosta i łatwa do zrozumienia nawet dla początkujących, ale gracze z doświadczeniem wyciągną z niej jak najwięcej. Ryzyko jest tu naprawdę większe niż w jakiejkolwiek klasycznej ruletce, będzie to interesujące dla fanów strategii i niestandardowych podejść do umieszczania żetonów na polu.