Ruletka Europejska

Zagraj za darmo
Proszę obrócić urządzenie w tryb poziomy, aby zagrać w tę grę
close
Gra rozegrana: 4
Full screen:

Ruletka Europejska - podstawowe informacje

Ruletka Europejska została wydana przez NetEnt w 2013 roku. Jest to tradycyjna wersja popularnej gry stołowej z europejskimi zasadami, jednym zerem, 10 opcjami zakładów i standardowymi kursami wypłat. Przyjazna dla użytkownika rozgrywka zapewni przyjemne wrażenia z gry zarówno doświadczonym graczom, jak i początkującym. Ruletkę Europejską można sprawdzić online za darmo na naszej stronie - nie trzeba się nawet rejestrować, aby zagrać.

Główne cechy Ruletka Europejska

Ruletka Europejska ma średni RTP 97,30% i niską zmienność. Interfejs gry jest prosty i intuicyjny, wszystkie przyciski i wybór nominałów żetonów znajdują się na dole ekranu, stół do gry znajduje się w centrum, a animowany bęben ruletki na górze. Rozgrywce towarzyszy przyjemna melodia i tematyczne efekty dźwiękowe, a gracz może wybrać jedną z 5 melodii według własnych upodobań w ustawieniach.

Bęben ruletki ma 37 sektorów z liczbami od 0 do 36. Do umieszczania żetonów na stole dostępne są sektory ze wszystkimi numerami, a także dodatkowe strefy do obstawiania dużych grup numerów. Po skierowaniu żetonu na dowolną strefę można zobaczyć limit dla danego rodzaju zakładu. Możesz także otworzyć dodatkową strefę, aby obstawić kilka pojedynczych numerów znajdujących się obok siebie na bębnie ruletki.

W prawym górnym rogu ekranu można zobaczyć statystyki z poprzednich rund, a także tak zwane gorące i zimne liczby. Jest to przydatne dla graczy śledzących trendy w wygrywających liczbach podczas korzystania z popularnych strategii. Dla wygody dostępne są tutaj funkcje autoodtwarzania, powtórek i podwójnych zakładów, a także menu z kolekcją opcji rozmieszczania żetonów. Możesz także tworzyć i zapisywać swoje ulubione pozycje żetonów.

Jak grać w Ruletce Europejskiej?

Aby rozpocząć grę w Ruletce Europejskiej, należy wybrać nominał żetonów, biorąc pod uwagę limity zakładów, i umieścić żetony na stole do gry. Na jedną rundę można postawić od 0,10 do 5 000 (zł), ale każdy rodzaj zakładu ma dodatkowe ograniczenia dotyczące maksymalnej kwoty i współczynnika wypłaty:

Typ stawki

Gdzie umieścić żeton

Limit

Współczynnik wypłaty

Straight

Na dowolną liczbę

0,10-100

35:1

Split

Między dwiema dowolnymi liczbami

0,10-200

17:1

Three Line

Pod kolumną z 3 liczbami

0,10-300

11:1

Corner

Zakład centralny między 4 liczbami

0,10-400

8:1

Six Line

Pomiędzy dwiema kolumnami liczb, na dole

0,10-600

5:1

Column

Na jednym ze specjalnych znaczników po prawej stronie stołu

0,10-1 200

2:1

Dozen

Na jednym ze znaków pod liczbami, na przykład 1st-12

0,10-1 200

2:1

Red/Black

Na czerwonym lub czarnym diamencie

0,10-2 000

1:1

Even/Odd

Na specjalnych polach po lewej i prawej stronie kolorowych diamentów

0,10-2 000

1:1

1-18/19-36

Na specjalnych polach na dole tabeli

0,10-2 000

1:1

Po umieszczeniu żetonów należy zacząć kręcić bębnem i czekać na wyniki losowania. Jeśli wygrasz, wygrany zakład zostanie wypłacony, a kwota wypłaty zostanie wyświetlona na środku ekranu.

Podsumowanie

Ruletka Europejska to świetny wybór dla początkujących, którzy chcą grać z wysokimi szansami na wygraną i tradycyjnymi zasadami. One Zero zapewnia najlepszy RTP, a prostota interfejsu pozwala szybko zrozumieć rodzaje zakładów. Doświadczeni gracze również polubią ten rodzaj ruletki dzięki łatwej w obsłudze rozgrywce, która pozwala im wygodnie wdrażać dowolną strategię i śledzić statystyki, aby przewidywać przyszłe działania w celu uzyskania maksymalnych wygranych.