Оpublikowany: 08.11.2023

Dołącz do turnieju Lucky Adventure w kasynie GGBet

Na ostatni miesiąc jesieni kasyno GGBet przygotowało serię turniejów z pulą nagród w wysokości 20 000 euro. Promocja Lucky Adventure organizowana jest przy wsparciu słynnego dostawcy treści iGaming, firmy Smartsoft, i będzie odbywać się w najlepszych grach tego dostawcy. Uczestnicy wykonają ekscytujące misje, a 500 najlepszych graczy zgarnie do domu hojne nagrody pieniężne.

Mechanika turniejowa

Cykl turniejów Lucky Adventure odbywa się od 3 do 28 listopada i podzielony jest na dwa etapy: od 3 do 15 listopada oraz od 16 do 28 listopada.
Rywalizacja odbywa się w formie misji, gdzie za każde pomyślnie wykonane zadanie uczestnicy mają możliwość zakręcenia kołem rankingowym. Koło nagród składa się z 6 sektorów o różnej liczbie punktów: 1, 2, 10, 25, 50, 100. Zwycięzcą zostaje gracz z największą liczbą punktów na koniec turnieju.

Aby dołączyć do promocji, po prostu zagraj w wybrane gry od Smartsoft z minimalnym zakładem 0,1 € i ukończ aktualne misje:

Turnover Mission. Gracz ma za zadanie ukończyć 10 różnych etapów każdego dnia, a po ukończeniu każdego etapu na kole nagród przyznawany jest 1 obrót. Zadanie polega na postawieniu zakładów o określonej kwocie: od 0,1 € w pierwszym etapie do 1500 € w dziesiątym etapie.

Multiplier Mission. Za każdym razem, gdy gracz osiągnie mnożnik 400x lub wyższy, na kole tabeli liderów przyznawany jest 1 obrót.

W ciągu dnia możesz wykonać obie misje lub tylko jedną, nie wpływa to w żaden sposób na Twoje postępy. Dzienny limit to w sumie 10 obrotów kołem tabeli liderów, ale możesz wrócić następnego dnia i kontynuować gromadzenie punktów.

Gry turniejowe

Aby zostać najlepszym, uczestnicy turnieju muszą zdobywać punkty rankingowe, grając w dowolną z 29 wybranych gier firmy Smartsoft. Na liście znajdują się klasyczne automaty do gier, takie jak 5 Multi Hot, Burning Ice. Jeśli wolisz automaty wideo, wypróbuj Vampires, Samurai, Viking. Ponadto dostępne są gry awaryjne, w tym JetX, Balloon, Cricket X.

Na każdym etapie zostaną przyznane nagrody o wartości 20 000 euro. Wielkość nagrody zależy od Twojej aktywności w turnieju i liczby zdobytych punktów.

Regulamin promocji Lucky Adventure

  • Seria turniejów Lucky Adventure trwa od 3.11.2023 do 28.11.2023.
  • Do promocji liczą się wyłącznie zakłady postawione za prawdziwe pieniądze.
  • Minimalny zakład umożliwiający udział w turnieju wynosi 0,1 €.
  • Gdy koło nagród zostanie aktywowane, zacznie się ono obracać automatycznie po 30 sekundach bezczynności.
  • Ranking uczestników jest wyświetlany na tablicy wyników, która jest dostępna w każdej uczestniczącej grze.
  • Postęp misji jest aktualizowany codziennie o godzinie 00:00 (UTC).
  • Po osiągnięciu dziennego limitu 10 spinów strona misji zostanie zablokowana.
  • Aby ukończyć misje w grach awaryjnych, obowiązuje dodatkowa zasada: zakład musi zostać zebrany z mnożnikiem co najmniej 1,5x lub wyższym.
  • W przypadku remisu gracz, który zdobył punkty później niż pozostali uczestnicy, otrzymuje wyższą ocenę.
  • Zwycięzcy otrzymają nagrody w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia turnieju.