Оpublikowany: 24.05.2024

Galaxsys ogłasza wydanie nowej gry turbo Dr. Shocker

Galaxsys, studio tworzące wyjątkowe gry dla graczy preferujących szybkie zwycięstwa, przygotowuje się do wydania gry turbo Dr. Shocker, który będzie dostępny od 1 czerwca. W nowej grze gracze będą obstawiać próby profesora podłączenia kabli elektrycznych.

Co wyróżnia nową grę?

Dr. Shocker to gra turbo zawierająca animowany blok przedstawiający Profesora i jego mechanizm elektryczny. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego mnożnika wypłaty. RTP wynosi 97,09%, dostępna jest gra bonusowa, zakład automatyczny, bonus za zakup i 3 tryby bonusowe. Nowy produkt będzie dostępny w Internecie i na urządzeniach mobilnych od 1 czerwca 2024 roku.

Ciekawa historia

W swojej nowej grze Galaxsys obiecuje wciągające wrażenia z gry, w których gracze starają się wygrać z najwyższym możliwym współczynnikiem wypłat, obserwując przepływ prądu przez przewody. Głównym bohaterem gry jest ekscentryczny profesor, który pilnie stara się podłączyć kable elektryczne, aby uniknąć porażenia prądem.

„Zawsze staramy się, aby nasze gry były zabawne, ekscytujące i interesujące, wykorzystując znane postacie, takie jak Doktor Shocker” – powiedział Vigen Safaryan, dyrektor ds. produktu w Galaxsys. „Nasza nowa gra zawiera wszystkie podstawowe funkcje zapewniające graczom wygodę i może stać się hitem w naszym portfolio, podobnie jak Ninja Crash, która niedawno została uznana za najpopularniejszą grę roku 2024 w Ameryce Łacińskiej”.

Twórca najbardziej innowacyjnych gier

Galaxsys to wiodące studio gier, które tworzy najnowocześniejsze gry automatowe dla graczy na całym świecie. W portfolio firmy znajduje się ponad 30 gier, opracowanych z naciskiem na innowacyjność i dostępnych w ponad 30 językach.

Kolekcja Fast Games obejmuje gry błyskawiczne, gry awaryjne, miny i gry plinko, które pozwalają graczom zdobywać szybkie wygrane. Oprócz tego kategoria Gry Zręcznościowe zawiera tradycyjne gry, takie jak domino i backgammon, a także innowacyjne koncepcje, takie jak Hexagon. Te gry oparte na umiejętnościach wymagają nowego podejścia i strategicznego myślenia, oferując jednocześnie graczom konkurencyjne wrażenia.