Оpublikowany: 11.01.2024

Nowy automat Blade Fangs od Pragmatic Play

Pragmatic Play nadaje ton nowemu rokowi dzięki najnowszemu wydawnictwu Blade & Fangs. Nowa gra o tematyce gotyckiej jest wypełniona przerażającymi postaciami i mnóstwem funkcji.

Gracze znajdą dwa zestawy bębnów, które łączą się w celu ponownego zakręcenia. Darmowe spiny z połączonymi bębnami i rosnącym mnożnikiem zapewniają jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 243.
  • RTP: 96,05%; 95,02%; 94,03%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 240.
  • Maksymalny mnożnik: x5000.
  • Data premiery: 4 stycznia 2024 r

Czy jesteś gotowy stawić czoła demonom?

Gdy światło księżyca oświetla opuszczoną rezydencję zimnym blaskiem, gracze zanurzają się w świecie pełnym nietoperzy, węży i ​​wilkołaków. Wszystko to otacza dwa sąsiadujące ze sobą zestawy bębnów 5x3, oferując do 243 sposobów na wygraną.

„Pragmatic Play ma ożywić graczy dzięki Blade & Fangs, w którym będziesz mieć do dyspozycji dwie oddzielne siatki gier, które można połączyć, aby cieszyć się wypłatami z mnożnikiem aż do 5000x! Nasza pierwsza gra w 2024 r. łączy w sobie nową mechanikę z ekscytującym motywem i niesamowitym potencjałem wygrywającym” – powiedziała Irina Cornides, dyrektor operacyjna Pragmatic Play.

Symbole bonusowe i darmowe spiny

Symbole bonusowe w postaci róż i sztyletów pomogą graczom uporać się z wilkołakami, dodając unikalną funkcję do głównej gry. Symbol róży niesie ze sobą mnożnik 1x i może pojawić się na lewym bębnie górnej siatki. Tymczasem symbol sztyletu ma mnożnik 2x i ląduje na prawym bębnie dolnej siatki.

Za każdym razem, gdy w grze podstawowej oba symbole mnożnika wylądują w tym samym czasie, dwa zestawy bębnów łączą się w jedną siatkę 6x5. Spowoduje to ponowne zakręcenie, które będzie trwało do momentu, w którym przestaną pojawiać się zwycięskie kombinacje.

Ogniste Czaszki są kluczem do odblokowania rundy bonusowej składającej się z 8 darmowych spinów. Zbierz 3 lub więcej symboli Scatter w jednym spinie i zobacz, jak bębny ponownie łączą się, oferując imponujący potencjał wygranej. Symbole mnożnika pojawiające się podczas darmowych spinów dodają swoją wartość do globalnego mnożnika, który będzie stosowany do wszystkich kolejnych wygranych. Tę funkcję można ponownie uruchomić, uruchamiając 4 dodatkowe darmowe spiny, jeśli podczas rundy bonusowej wylądują 3 lub więcej symboli Scatter w tym samym czasie.

Gracze, którzy chcą od razu wykorzystać potencjał rundy bonusowej, mogą zakupić darmowe spiny, płacąc 100-krotność zakładu. Podczas następnego zakręcenia masz gwarancję pojawienia się 3, 4, 5 lub 6 symboli Scatter, co między innymi nagrodzi Cię wypłatą aż do 500x.
Pierwszy tytuł Pragmatic Play w 2024 roku, Blade & Fangs, dołącza do zróżnicowanego portfolio automatów. Graczom podobał się już niedawno wydany automat Gates of Olympus 1000 o tematyce mitologicznej oraz pełna słodkich smakołyków gra Candy Jar Clusters.