Оpublikowany: 22.05.2024

Play’n GO generuje prąd w Spark of Genius

W nowym automacie Spark of Genius od Play'n GO dwóch wynalazców, Woodrow i Jačova, rywalizuje ze sobą w wyścigu odkryć naukowych. Gracze będą korzystać z unikalnych funkcji Resonant Energy i Manifest Energy, aby wyłonić zwycięzcę konfrontacji postaci i spróbować zdobyć maksymalną nagrodę w wysokości 10 000-krotności stawki.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 6x6.
  • Linie wygrywające: Klaster płaci.
  • RTP: 96,3%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 16 maja 2024 r

Zbieraj zamknięty łańcuch i zdobywaj wygrane

Pole gry w Spark of Genius składa się z 6 bębnów i 6 rzędów. Play'n GO wprowadza zaawansowaną mechanikę płatności klastrowych, w której wygrane są tworzone poprzez wylądowanie 4 lub więcej symboli z zamkniętym łańcuchem w klastrze w dowolnym miejscu na bębnach. Symbole te mają różne punkty połączenia, a im większy zebrany łańcuch, tym większa wypłata.

Mechanika kaskad

Kiedy utworzy się zwycięska kombinacja, odpowiednie symbole zostaną usunięte z bębnów. Następnie nowe symbole spadają z góry i mogą tworzyć nowe zwycięskie kombinacje. Proces trwa nadal, podczas gdy generowane są nowe wygrane.

Napełnij ładowarkę, aby odblokować bonusy

Zbieranie zwycięskich symboli wypełnia licznik Energy Charger u góry pola gry. Istnieją dwa rodzaje energii i uzyskasz różne funkcje, zbierając wystarczającą liczbę symboli. Tutaj będziesz miał okazję wykorzystać umiejętności Tess Jačovej i Maynarda Woodrowa, aby uzyskać maksymalne korzyści, odblokowując różne bonusy.

Manifest Energy

Lewa strona panelu Energy Charger po zebraniu 15 zwycięskich łańcuchów aktywuje funkcję Przekaźnika. Spowoduje to usunięcie do 11 symboli z pola gry, dając Ci kolejną szansę na wygraną. Po zebraniu 25 symboli otrzymasz funkcję Overload, która oczyszcza pole gry za pomocą specjalnych symboli. Wreszcie istnieje funkcja Empire Energy Spins, która jest aktywowana po zebraniu 35 symboli i umieszcza mnożnik na środku bębnów, który zwiększa wypłaty we wszystkich powiązanych z nią kombinacjach.

Resonant Energy

Aktywacja prawej strony panelu Energy Charger odblokowuje równie ekscytujące bonusy. Funkcja Gyrota zapewnia do 7 wirujących symboli. Funkcja Dynamo obejmuje do 6 specjalnych symboli obwodów z 4 punktami połączeń. Funkcja Free Energy Spin zapewnia jeden darmowy spin z progresywnym mnożnikiem wygranej, który można zwiększyć aż do 20x.

Atmosfera rywalizacji i odkryć naukowych

W Spark of Genius gracze zostają przeniesieni do początków XX wieku, gdzie wybucha konfrontacja pomiędzy pionierami branży Tess Jačovą i Maynardem Woodrowem. Bębny znajdują się w centrum laboratorium naukowego i są zasadniczo urządzeniami do wytwarzania energii elektrycznej.

Spark of Genius płynnie łączy historyczną rywalizację z innowacyjną rozgrywką i naszą charakterystyczną mechaniką FuseWays” – powiedział Magnus Wallentin, Ambasador Gier w Play'n GO. „Fani automatów science fiction, takich jak Dr Toonz i Fortune Rewind, będą zachwyceni tą nową przygodą.”