Оpublikowany: 29.05.2024

Play’n GO wypuszcza ognisty automat: Colt Lightning Firestorm

Play'n GO rozszerza serię gier o tematyce koni i błyskawic o nowy automat Colt Lightning Firestorm. Kontynuując Colt Lightning, który został wydany w lutym 2023 r., najnowsza wersja utrzymuje ekscytującą atmosferę, wprowadzając nową mechanikę Lightning Blaze i zwiększony potencjał wygranych aż do aż 50 000 razy.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 5x4.
  • Sposoby na wygraną: 1024.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 50 000x.
  • Data premiery: 23 maja 2024 r

Kontynuacja Twojej ulubionej gry

Colt Lightning Firestorm przenosi graczy na opuszczony, suchy teren trawiasty. Gra podąża za mustangiem, który powraca na granicę Ameryki Północnej, aby odblokować swoje umiejętności Wild Lightning Blaze i Fire Frames.

Gra wykorzystuje 5 bębnów z 4 rzędami i 1024 sposobami na wygraną. Zestaw symboli zawiera klasyczne karty do gry wykonane z kamiennych bloków. Do wysoko płatnych symboli zaliczają się węże, wilki, pumy, orły i konie.

Unikalna mechanika Lightning Blaze

Play'n GO wprowadza zupełnie nową mechanikę Lightning Blaze. Wylądowanie symbolu podkowy na środkowym bębnie aktywuje do 20 ognistych klatek, które zamienią nisko płatne symbole w wysoko płatne. Podczas darmowych spinów efekt jest wzmocniony przez rozszerzone pole gry 5x5.

Funkcja burzy Firestorm

Kiedy na trzech środkowych bębnach pojawią się 3 symbole Scatter, uruchomiona zostanie funkcja Burzy Ognia, która losowo przyzna premię Fortune Strike lub rundę Free Spins Fire:

  • Fortune Strike: Gracze mogą otrzymać natychmiastową nagrodę z mnożnikiem od 5x do 200x.
  • Fire Free Spins: Daje 8 darmowych spinów na rozszerzonym polu gry z 3125 sposobami na wygraną.

Podczas darmowych spinów możesz uruchomić funkcję Lightning Blaze, która dodaje od 1 do 4 lepkich ramek ognia. Ramki te pozostają na bębnach przez całą rundę bonusową, zwiększając szanse na utworzenie wysokopłatnych kombinacji. Nowo pojawiające się symbole Scatter mogą przyznać do 46 dodatkowych darmowych spinów. Symbole Colta zostają zastąpione symbolami Ognistego Colta, które zapewniają podwójne nagrody.

Komentarze dostawcy

„Nasza franczyza Colt Lightning obiecuje graczom elektryzujące wrażenia z gry” – powiedział Magnus Wallentin, Ambasador Gier w Play'n GO. „Urzekając graczy ekscytującą fabułą i lukratywnymi funkcjami, Colt Lightning Firestorm przenosi wrażenia z gry na nowy poziom dzięki mnożnikowi 200x, natychmiastowym nagrodom i darmowym spinom wzmocnionym przez mechanikę Lightning Blaze”.