Оpublikowany: 08.05.2024

Pragmatic Play rozdaje słodycze w Candy Blitz Bombs

Nowy automat Candy Blitz Bombs od Pragmatic Play to kontynuacja popularnej gry o tematyce słodyczy wydanej przez dostawcę w 2023 roku. Bazując na sukcesie oryginalnego automatu Candy Blitz, najnowsza wersja oferuje graczom bęben z mnożnikiem i darmowe spiny, do których dodano symbol bomby cukierków.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 6x5.
  • Linie wygrywające: Scatter płaci.
  • RTP: 96,49%.
  • Zmienność: średnia.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 240.
  • Maksymalny mnożnik: 5000x.
  • Data premiery: 29 kwietnia 2024 r

Więcej słodyczy niż kiedykolwiek

Dzięki Candy Blitz Bombs gracze zanurzają się w kolorowym świecie słodyczy. Ten cukierkowy wszechświat jest pełen babeczek, czekolady i innych pysznych smakołyków. Aby utworzyć zwycięską kombinację, na polu gry składającym się z 6 bębnów po 5 rzędów musi pojawić się co najmniej 8 identycznych słodyczy. Dzięki mechanice Scatter Pays wygrane pojawiają się w dowolnym miejscu na ekranie. Kaskadowe bębny zapewniają, że możesz otrzymać więcej potencjalnych wypłat podczas każdego obrotu.

Symbol bomby cukierkowej

Porównując Candy Blitz Bombs z poprzedniczką Candy Blitz, fani Pragmatic Play odkryją podobieństwa w podstawowych funkcjach, takich jak Tumble, bęben z mnożnikiem, darmowe spiny i opcja zakupu. Jednocześnie w najnowszej wersji udoskonalono mechanikę, dodając symbol bomby, która może eksplodować w dowolnym momencie, nagradzając hojnym mnożnikiem.

Funkcja Tumble gwarantuje, że po każdej zwycięskiej kombinacji symbole zostaną zastąpione nowymi, spadającymi z góry, stwarzając możliwość ciągłych wypłat w ramach jednego obrotu. Bęben mnożnika, znajdujący się obok głównego pola gry, gromadzi wartość z każdą kaskadą, umożliwiając graczom kilkukrotne zwiększenie swoich wygranych.

Symbole Candy Bomb dodają mocy Candy Blitz Bombs, zapewniając losowe mnożniki od 3x do 500x. Symbole te zajmują centralne miejsce w zaktualizowanej mechanice, dodając swoją wartość do bębna mnożnika.

Pojawienie się 4, 5 lub 6 symboli Scatter uruchomi odpowiednio 10, 12 lub 14 darmowych spinów. W tym trybie mnożniki nie resetują się pomiędzy spinami, co pozwala na kumulowanie potencjalnie dużych wygranych. Aby uzyskać natychmiastowy dostęp do rundy bonusowej, opcja zakupu pozwala od razu przejść do darmowych spinów, płacąc 100-krotność stawki.

„Pragmatic Play w dalszym ciągu tworzy nowe światy cukierków dzięki Candy Blitz Bombs. Połączenie kołowrotka z progresywnym mnożnikiem i cukierkowej bomby z losowym mnożnikiem zachwyci wszystkich miłośników słodyczy” – powiedziała Irina Cornides, dyrektor operacyjna w Pragmatic Play.