Оpublikowany: 06.03.2024

Relax Gaming serwuje słodkości w Sweetopia Royale

Jeden z najbardziej innowacyjnych twórców gier kasynowych online, Relax Gaming, przedstawia nowy automat Sweetopia Royale. Gracze będą mogli cieszyć się słodką przygodą i korzystać z unikalnych funkcji. Mechanika Respin, armaty ze słodyczami, gigantyczne symbole i darmowe spiny obiecują mnóstwo zabawy i maksymalną nagrodę w wysokości 5000-krotności zakładu.

Zbieraj słodycze w klastry

Relax Gaming wykorzystuje w swojej nowej grze koncepcję utopii, zapraszając graczy do fikcyjnego świata z idealnymi warunkami dla osób lubiących słodycze. Znajdziesz się w królestwie zbudowanym z cukierków, pianek i karmelków, które tworzą pole gry ze smacznymi symbolami.

Sweetopia Royale rozgrywana jest na 7 bębnach w 7 rzędach. Zamiast linii wygrywających istnieje mechanika Cluster Pays, w której 4 lub więcej symboli w klastrze tworzy zwycięską kombinację. Gromada staje się lepka, a wszystkie pozostałe symbole obracają się ponownie, dając ci szansę na wygranie dodatkowych nagród.

Ekscytujące funkcje i duży potencjał wygranej

Shelley Hannah, dyrektor ds. produktu w Relax Gaming, zauważyła imponującą gamę dodatkowych funkcji w nowej grze: „Relax Gaming zyskało dobrą reputację dzięki tworzeniu automatów wypełnionych po brzegi ekscytującymi funkcjami, a Sweetopia Royale nie jest wyjątkiem. Jesteśmy pewni, że ten smaczny automat z wypłatami klastrowymi zostanie doceniony zarówno przez operatorów, jak i graczy.

Nawet w grze podstawowej możesz aktywować 7 losowych funkcji. Candy Cannon wystrzeliwuje symbole pasujące do klastra. Sweet Upgrade ulepsza identyczne symbole do lepiej płatnych. Sweet Surprise umieszcza na polu gry tajemnicze symbole o wymiarach 2x2, 3x3 lub 4x4.

Jeśli aktywowane zostaną Lucky Re-Spins, gracze zobaczą, że symbole otaczające zwycięską grupę biorą udział w ponownym zakręceniu. Cukierkowy Klaster przyciąga identyczne symbole, tworząc większe skupisko. Cluster Combo umożliwia łączenie różnych klastrów w taki sposób, aby stworzyć możliwie najwyższą nagrodę.

Dodatkowo gra zawiera symbole monet o wartości od 1x do 1000x. Jeśli utworzą grupę, aktywowana zostanie funkcja bonusowa Candy Coin Re-Spins. Gromada pozostaje lepka i rozpoczynają się respiny, ale tym razem kręcą się tylko monety i symbole specjalne.

Kiedy na bębnach pojawią się co najmniej 3 symbole Scatter, uruchomione zostaną darmowe spiny. Po każdych 5 respinach gracz otrzymuje dodatkowy darmowy spin, a jedna z losowych funkcji zostanie ulepszona na wyższy poziom.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 7x7.
  • Linie wygrywające: Klaster płaci.
  • RTP: 96,1%.
  • Zmienność: średnio-wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 5000x.
  • Data premiery: 27 lutego 2024 r