Оpublikowany: 05.04.2024

Animingo: Nowa gra Bingo od Pragmatic Play

Pragmatic Play, jeden z wiodących dostawców automatów do gier i innych produktów kasyn online, wypuszcza unikalną wersję Bingo. Animingo łączy w sobie tradycyjny format gry loteryjnej z żywymi obrazami zwierząt. Ten kreatywny rozwój zachęca graczy do wzięcia udziału w grze w bingo z 50 kulkami i spróbowania wygrania nagrody w postaci jednej linii lub pełnego domu poprzez zaznaczanie różnych symboli zwierząt.

Gra bingo jak żadna inna

Przed Świętami Wielkanocnymi Pragmatic Play uruchomił 27 marca 2024 r. nową grę bingo o nazwie Animingo. To bingo z 50 kulami, ale bez banalnych liczb. Zamiast tego gracze znajdą tu urocze zwierzęta - żabę, fokę, sowę, niedźwiedzie polarne i brunatne, struś, lwa, jednorożca i wiele innych. Zapierająca dech w piersiach grafika i dźwięki całkowicie zanurzą Cię w niezwykłej przygodzie.

Warto zauważyć, że nowa gra daje graczom szansę na wygranie dodatkowej nagrody po zdobyciu Full House. Dostawca wdrożył unikalną funkcję Pick A Pic, która zachęca graczy do wybrania symbolu zwierzęcia z losowego zestawu. Daje to szansę na wygranie kuszących nagród, takich jak gotówka, bilety na bingo lub spiny na automatach Pragmatic Play.

Nowa wersja bingo jest dostępna zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Gra jest w pełni interaktywna i wyposażona w zaawansowane funkcje.

Komentarze kierownictwa

Claire McDaid, wiceprezes ds. bingo w firmie ARRISE, która napędza Pragmatic Play, powiedziała: „Animingo demonstruje kreatywne podejście Pragmatic Play do formatu takiego jak Picture Bingo. Od wysokiej jakości grafiki po funkcje interaktywne, każdy aspekt Animingo został zaprojektowany tak, aby utrzymać zaangażowanie graczy.

Obecnie Pragmatic Play co miesiąc prezentuje 8 wydań, tworząc innowacyjne, certyfikowane i dostosowane do urządzeń mobilnych gry. Marka koncentruje się na dostarczaniu nowych funkcji i rozwijaniu produktów w najszybszym czasie w branży.