Оpublikowany: 21.02.2024

Automat Pompeii Megareels Megaways od Pragmatic Play

Pragmatic Play zabierze graczy w podróż do czasów starożytnego Rzymu w nowym automacie Pompeii Megareels Megaways. Mnożnik rundy bonusowej jest równy liczbie usuniętych zwycięskich symboli i możesz wygrać aż do 10 000-krotności swojej stawki.

Pompeii Megareels Megaways łączy w sobie ulubioną przez fanów funkcję Tumble Pragmatic Play z popularną mechaniką Megaways. Gracze będą zachwyceni ekscytującą rozgrywką, którą wzbogacają powiększające się bębny i dynamicznie zmieniające się mnożniki” – powiedziała Irina Cornides, dyrektor operacyjna Pragmatic Play.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 6x7.
  • Sposoby na wygraną: 117 649.
  • RTP: 96%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 240.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 16 lutego 2024 r

Slot inspirowany starożytnym Rzymem

Akcja Pompeii Megareels Megaways rozgrywa się na tle Wezuwiusza. Czerpiąc inspirację z epoki starożytnego Rzymu, nowa gra zawiera wizerunki cesarzy, wojowników w zbroi, rydwanów i innych ikonicznych symboli tamtych czasów.

Gracze kręcą 6 stale zmieniających się bębnów, które oferują aż 117 649 sposobów na wygraną. Wygrywasz, jeśli trafisz co najmniej 3 identyczne symbole na sąsiednich bębnach, zaczynając od skrajnej lewej kolumny. Symbol Wild w postaci wulkanu może pojawić się na bębnach od 2 do 6, zastępując dowolny symbol płatniczy. Kamień Ognia działa jak Scatter i pomaga uruchomić darmowe spiny.

Tumble, Megaways i specjalny system mnożników

Tworzenie zwycięskich kombinacji w Pompejach Megareels Megaways aktywuje funkcję Tumble. W rezultacie gracze mogą obserwować pojawianie się kaskady nowych symboli, stwarzających potencjał do jeszcze większych wygranych. W takim przypadku każdy bęben zawierający zwycięski symbol może się losowo powiększyć.

Aby wziąć udział w rundzie bonusowej, gracze będą potrzebować 4, 5 lub 6 symboli Scatter, które przyznają odpowiednio 15, 20 lub 25 darmowych spinów. Podczas tej funkcji każda wygrana otrzymuje dodatkowy mnożnik równy liczbie zwycięskich symboli usuniętych podczas kaskady.

Deweloper zapewnił możliwość zakupu darmowych spinów za 100-krotność zakładu. Gracze mogą także uruchomić ulepszoną wersję rundy bonusowej, płacąc 300-krotność zakładu. Różnica polega na tym, że wszystkie wygrane są zwiększane przez mnożnik będący podwójną liczbą usuniętych zwycięskich symboli.