Оpublikowany: 31.05.2024

Nowy automat Heroic Spins od Pragmatic Play

Pragmatic Play poszerza swoje portfolio o nowy automat przygodowy Heroic Spins z wypłatami do 10 000x stawki. Gracze spotkają odważnego bohatera, który pokonuje potwory za pomocą rozszerzających się symboli Wild, mnożników i darmowych spinów.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 20.
  • RTP: 96%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 240.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 23 maja 2024 r

Walcz z potworami

Gracze zostają przeniesieni do skąpanego w słońcu miasta gdzieś na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ogólnie rzecz biorąc, Heroic Spins oferuje interesującą mieszankę starożytnej architektury, mitologii i fantastycznych bestii. Na bębnach znajdują się smoki, barany ze złotymi rogami, stworzenia podobne do postaci z Monsters, Inc. oraz księżniczka. Sam główny bohater pełni rolę Scatter i otwiera dostęp do rundy bonusowej, w której gracze zejdą do ognistego piekła.

Gra toczy się na planszy 5x3 z 20 liniami wygrywającymi, a aby wygrać, potrzebujesz od 3 do 5 identycznych symboli na dowolnej z tych linii. Symbol Wild pojawia się tylko na trzech środkowych bębnach i zastępuje każdy symbol płatniczy, pomagając w tworzeniu większej liczby zwycięskich kombinacji.

Dodatkowe funkcje pomogą Ci w walce

Za każdym razem, gdy pojawi się symbol Wild, rozwinie się on i zakryje cały bęben. Gracze, którym uda się trafić dwa lub trzy symbole Wild na tym samym bębnie, otrzymają odpowiednio dodatkowy mnożnik 2x lub 3x.

Aby wziąć udział w rundzie bonusowej, gracze będą musieli zebrać co najmniej 3 symbole Scatter. Po uruchomieniu funkcji na ekranie pojawia się koło fortuny składające się z dwóch niezależnie obracających się części. Prosta minigra, która dodaje emocji i może losowo przyznać do 50 darmowych spinów i początkowy mnożnik od 2x do 100x.

Funkcja Expanding Wild działa tak samo jak w grze podstawowej, ale teraz otrzymasz mnożnik 2x, 4x lub 6x, gdy na tym samym bębnie pojawi się odpowiednio 1, 2 lub 3 symbole Wild.

Osoby chcące zapłacić 100-krotność stawki mogą natychmiast uruchomić rundę bonusową, aby skorzystać z jej korzyści i zwiększonych mnożników

Heroic Spins opowiada historię odważnego bohatera, który walczy z potworami, korzystając z rozszerzających się symboli Wild, mnożników i darmowych spinów” – powiedziała Irina Cornides, dyrektor operacyjna Pragmatic Play. „Ta nowa gra w portfolio Pragmatic Play zachwyci graczy doskonałymi nagrodami, aż do 10 000-krotności stawki.”