Оpublikowany: 11.12.2023

Kasyno SlottyWay zorganizuje 2 nowe turnieje

W ciągu najbliższych dwóch tygodni w kasynie SlottyWay odbędzie się seria nowych turniejów. Podczas każdego wydarzenia losowane będzie 15 000 zł. Turniej Happy Spin jest aktywny od 11 do 17 grudnia. Po jego ukończeniu będzie można dołączyć do turnieju Galactic Mirage, który odbędzie się w dniach 18-24 grudnia. Po prostu zagraj w swoje ulubione gry, postaw najwyższą kwotę zakładu w każdym turnieju i wygraj nagrody aż do 3500 zł.

Jak to działa

  • Zaloguj się na swoje konto w kasynie SlottyWay. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, możesz to zrobić już teraz i jednocześnie otrzymać duży bonus powitalny.
  • Graj w wybrane gry z minimalnym zakładem 0,01 zł. Kwalifikujące się gry obejmują między innymi: Book of Dead, Fire Joker, Wolf Gold, Stunning Hot, Allways Fruits, Mystery Joker, Bells on Fire, Reactoonz, Ultra Burn, Mysterious, Hot Scatter.
  • Postaw największą liczbę zakładów w okresie turnieju i zgarnij jackpot z hojnej puli nagród. Nagrodą główną każdego turnieju jest 3500 zł.

Dodatkowe możliwości wygranej

Oprócz bonusów pieniężnych zwycięzcy tych turniejów otrzymają dodatkowe punkty dla Tabeli Liderów. W każdym konkursie zostanie przyznanych 100 nagród. Zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 20 zdobędą w Tabeli Liderów od 20 do 1 punktu. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają 1 punkt.

Tabeli Liderów to comiesięczny cykl gier z pulą nagród wynoszącą 1 750 000 zł oraz losowaniami cennych nagród. W tym miesiącu do wygrania: Apple MagSafe, ekspres do kawy, kamerka internetowa, termos, zestaw do pokera, klawiatura do gier, głośnik bezprzewodowy, kubek termiczny, power bank, kamienie whisky.

Warunki turnieju

  • Turniej Happy Spin rozpoczął się 11 grudnia 2023 roku i potrwa do 17 grudnia 2023 roku (UTC+3).
  • Możesz wziąć udział w turnieju Galactic Mirage od 18.12.2023 do 24.12.2023 (UTC+3).
  • W turniejach mogą brać udział wszyscy gracze posiadający konto w kasynie SlottyWay.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie najwyższej całkowitej kwoty zakładu w okresie turnieju.
  • Wszystkie nagrody mają formę bonusów bez depozytu z wymogiem obrotu 75x.