Оpublikowany: 28.09.2023

Kolejnym wydawnictwem stało się Scales of Dead z Play’n GO

Jedno z wiodących studiów tworzenia gier dla branży iGaming, Play'n GO, wypuściło nowy automat online Scales of Dead. Nowy produkt jest kontynuacją popularnej serii automatów Dead od dostawcy i oferuje ekscytującą rozgrywkę.

Twórcy zaktualizowali klasyczne wrażenia o nowe funkcje i ulepszoną grafikę. Warto zauważyć, że najnowsza wersja, z maksymalną wypłatą do 20 000x stawki, zapewnia najwyższy potencjał nagrody spośród wszystkich automatów z serii Dead.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 10.
  • RTP: 96,21%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1 monety.
  • Maksymalny zakład: 100 monet.
  • Maksymalny mnożnik: x20 000.
  • Data premiery: 7 września 2023 r

W poszukiwaniu pustynnych skarbów

Nowy automat do gry inspirowany starożytnym Egiptem zaprasza graczy do przyłączenia się do poszukiwacza przygód w jego poszukiwaniu skarbu ukrytego w Grobowcu Złotego Węża. Aby wygrać, musisz zebrać różne symbole, w tym wartości kart do gry, figurki Horusa i Anubisa, złote ankh i skarabeusze.

Największą wartość mają symbole węża i ołtarza. Ponadto pojawienie się złotego ołtarza na bębnach może odblokować funkcje bonusowe wyposażone w specjalne symbole i mnożniki, aby zwiększyć Twój potencjał wygranej.

Darmowe spiny, rozwijające się symbole i inne bonusy

Play'n GO jest znane z zapewniania graczom wyjątkowych i wciągających wrażeń przy każdej premierze. George Olekszy, szef wsparcia gier w Play'n GO, tak skomentował nowy produkt: „Nasz nowy automat reprezentuje ewolucję wciągającej rozgrywki sprawdzonej przez jego poprzedników. Seria Dead doczekała się kolejnej klasycznej gry, a najwyższe wygrane dają graczom dodatkowy zastrzyk adrenaliny.”

Najważniejszym elementem nowego automatu jest funkcja darmowych spinów, w której w grę wchodzą rozwijające się symbole. Na początku rundy wybierany jest jeden symbol specjalny, a kiedy uzbiera się ich wystarczająca liczba, aby utworzyć kombinację, całkowicie zakryją one bębny.

Istnieją również specjalne darmowe spiny Sandstorm, które oferują losowe mnożniki i zapewniają graczom większe prawdopodobieństwo wygranej. Aby przejść do tej rundy, musisz złapać co najmniej 2 symbole Scatter w trybie standardowym.

Klasyczna funkcja Gamble pozwoli graczom zwiększyć swoje wygrane w grze podstawowej. Rundę ryzyka można aktywować maksymalnie pięć razy z rzędu, aby zebrać większe wypłaty.

Jak zauważyło Play'n GO, fani automatów do gier od razu zauważą w nowej odsłonie kilka kultowych elementów z poprzednich gier z serii. Wcześniej w skład Dead line wchodziły Pilgrim of Dead (styczeń 2023), Ghost of Dead (2021), Legacy of Dead (2020) oraz legendarny Rich Wilde and the Book of Dead (2016).