Оpublikowany: 25.04.2024

Nolimit City wydaje kontynuację hitu: Tombstone No Mercy

Nolimit City, jeden z wiodących dostawców automatów do gier iGaming, dodaje do swojego portfolio Tombstone No Mercy. Po tym jak oryginalna gra Tombstone, wydana w 2019 roku, stała się hitem wśród graczy na całym świecie, dostawca wprowadził zaktualizowaną wersję z rozszerzonym zestawem funkcji i zwiększoną maksymalną wygraną do 16 480x stawki.

Trzyma Cię w napięciu przez całą grę

W Tombstone No Mercy wyruszamy na Dziki Zachód po przygodę pełną adrenaliny. Akcja rozgrywa się w miasteczku, które od dawna jest miejscem, w którym można było spotkać najniebezpieczniejszych strzelców. Obracaniu się bębnów towarzyszy zachodnia ścieżka dźwiękowa i zaawansowana animacja.

Jedną z cech gry jest jej niezwykle duża zmienność. Fani Nolimit City są już przyzwyczajeni do gier o dużej i ekstremalnej zmienności, a pierwszą grą, którą deweloper wprowadził w tej kategorii, był Tombstone. Ponieważ projekt okazał się bardzo udany, dostawca kontynuował prace w tym kierunku, oferując jeszcze więcej adrenaliny w grze i wypłaty 16 480 razy większe niż zakład w najnowszej wersji.

Zaawansowane funkcje zwiększające Twoje wygrane

Per Lindheimer, dyrektor ds. produktu w Nolimit City, tak skomentował wprowadzenie na rynek nowego automatu do gry: „Mimo że firma się rozwinęła, a nasze gry bardzo się zmieniły, Tombstone pozostaje popularną grą nawet po 5 latach. Ciekawie było wrócić do tej historii ponownie i nadać jej niezbędny impuls, dostosowując ją do naszych współczesnych standardów.

Tombstone No Mercy przypomina oryginalną grę, ale zawiera nowe funkcje i bonusy. Nowy automat posiada teraz opcję zakupu, pozwalającą graczowi przejść bezpośrednio do trzech rund bonusowych darmowych spinów: Justice Spins, Gunslinger Spins i Bounty Spins.

Kolejną aktualizacją jest booster xBet. Gracz może podwoić swój zakład i trafić co najmniej jeden symbol Scatter lub Outlaw Wild w bieżącym spinie. Istnieje również możliwość zakupu Outlaw Wild, który z pewnością pojawi się na bębnach 2, 3 lub 4. Będzie to kosztować pięciokrotność Twojej stawki.

Podobnie jak w oryginalnej grze, symbole Outlaw Wild mają wysokość 3 rzędów. Jeśli wylądowany Outlaw Wild nie jest w pełni widoczny, bębny są przesuwane, a każdy krok zwiększa mnożnik wygranej o +1. Podczas darmowych spinów Outlaw Wilds mogą stać się lepkie i przyznawać nieograniczone mnożniki, które kumulują się przez całą rundę bonusową.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x(2-3-3-3-2).
  • Linie wygrywające: 108.
  • RTP: 96,05%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 16 480x.
  • Data premiery: 16 kwietnia 2024 r