Оpublikowany: 06.12.2023

Nowy automat Gargantoonz od Play’n GO

Wiodący dostawca iGaming Play'n GO prezentuje automat Gargantoonz. Nowa gra jest najnowszym dodatkiem do kultowej serii gier Reactoonz o tematyce kosmicznej, która na przestrzeni lat zyskała wielu fanów.

W portfolio Play'n GO znajduje się obecnie ponad 300 automatów online, w tym tak popularne gry jak Book of Dead i Moon Princess. Premiera Gargantoonz następuje po niedawno wydanym automacie Invading Vegas Las Christmas z funkcją respinów i grą Legacy of Dynasties o tematyce chińskiej.

Kontynuacja kosmicznych przygód

Nowy automat przenosi graczy w kosmos. Fabuła Gargantoonz podąża za wydarzeniami z wydanej w 2022 roku gry Gigantoonz. W tamtych czasach gracze mogli oglądać, jak Dr Toonz tworzy pierwszą jednooką postać Gargantoona. W najnowszej wersji ten sam Dr Toonz przygotowuje się do przeprowadzenia kilku nowych eksperymentów, które mogą przynieść graczom duże zwycięstwa.

Gra toczy się na kolorowo zaprojektowanych bębnach 7x7. Jasne symbole Reactoonz, przedstawiające szalone postacie, wyróżniają się na ciemnoniebieskim tle. Ostatecznym celem gry jest ewolucja maleńkiej postaci Gargantoona do jego ostatecznej formy, znanej z poprzednich części serii.

Skorzystaj z funkcji czarnej dziury, supernowej i promieni gamma

Głównym zadaniem graczy na nowym automacie jest zebranie skupisk co najmniej 5 identycznych symboli, aby wygrać. Biorąc to pod uwagę, jeśli będziesz mieć szczęście, możesz wziąć udział w serii eksperymentów, które planuje dr Toonz.

Zabawa zaczyna się po odblokowaniu funkcji Czarnej Dziury, Supernowej i Promienia Gamma. Każdy z nich doda do pola gry inną liczbę symboli Wild, jednocześnie modyfikując standardowe symbole, aby zapewnić więcej możliwości wygranej.

Każdy udany eksperyment ładuje ładowarkę, rozwijając postać Gargantoona. Jeśli wszystkie trzy eksperymenty zakończą się sukcesem, zadziała funkcja Gargantoonz, która jest realizowana w 3 etapach. Na start gracze otrzymują 8 1x1 Gargantoon Wild, które docelowo mogą połączyć się w jeden gigantyczny Gargantoon Wild 3x3.

Magnus Wallentin, ambasador gier Play'n GO, podzielił się swoją ekscytacją związaną z dodaniem „ekscytującej gry z wieloma niezwykłymi funkcjami” do serii Reactoonz. Dodał: „W ciągu roku od ostatniej części naszej kultowej serii próbowaliśmy znaleźć sposoby na aktualizację ulubionej przez fanów historii o kosmicznych postaciach. Jednocześnie zadaniem było zachowanie wszystkich cech, które złożyły się na sukces poprzednich gier. Nasi gracze pokochają Gargantoonz!”

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 7x7.
  • Linie wygrywające: Klaster płaci.
  • RTP: 96%.
  • Zmienność: średnio-wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: x7000.
  • Data premiery: 30 listopada 2023 r