Оpublikowany: 11.04.2024

Play’n GO tworzy bajkę w Mystery Genie Fortunes of the Lamp

Potrzyj magiczną lampę i pomyśl życzenie w nowym automacie Mystery Genie Fortunes of the Lamp od Play'n GO. Jest to gra 5x4 z mnóstwem ekscytujących funkcji, w tym tajemniczymi symbolami i darmowymi spinami. Bonus Sand Respin blokuje specjalne symbole na miejscu i ponownie obraca bębny, zwiększając Twoje szanse na dużą wygraną.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 5x4.
  • Linie wygrywające: 20.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,05.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 6000x.
  • Data premiery: 4 kwietnia 2024 r

Dżin jest gotowy spełnić życzenia

Wszyscy znają opowieść o Arabian Nights, a Mystery Genie Fortunes of the Lamp zaprasza graczy do stania się częścią tej klasycznej historii. Na bębnach spotkasz wszystkie znane postacie: Aladyna ze swoją małpą Abu, zdradzieckiego Jafara, księżniczkę Jasmine i sułtana. Magiczna lampa służy jako symbol Scatter, a Dżin działa jak Wild, tworząc więcej zwycięskich kombinacji na boisku.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością zanurzenia się w tej kultowej historii i na swój sposób przyczynienia się do jej kontynuacji” – powiedział George Olekszy, dyrektor ds. przechowywania gier w Play'n GO. „Gracze na wszystkich poziomach będą cieszyć się intuicyjną mechaniką i ukochanym motywem, który otwiera zupełnie nowy świat”.

Specjalne symbole, bonus Sand Rewind i darmowe spiny

Nowy automat Mystery Genie Fortunes of the Lamp jest wyposażony w zestaw funkcji, które mogą zwiększyć szanse graczy na wygraną i uczynić grę jeszcze bardziej interesującą.

Tajemniczy symbol może pojawić się losowo w dowolnej pozycji na bębnach. Co więcej, może otworzyć się zarówno standardowy płatny symbol, jak i ikona Scatter, symbol Sand Respin lub Mystery Wild. Gracze, którzy będą mieli szczęście otrzymać Mystery Wild, ich wygrana zostanie pomnożona przez mnożnik 2x, 3x, 4x lub 5x.

Funkcja Sand Respin pojawia się z tajemniczego symbolu i zapewnia ponowne zakręcenie. Gdy tak się stanie, Mystery Wilds, Mystery Symbols i Scatter zostaną zablokowane na swoim miejscu, potencjalnie uruchamiając dodatkowe funkcje i tworząc bardziej wartościowe zwycięskie kombinacje.

Łapiąc 3 symbole Scatter w jednym obrocie, gracze przystępują do rundy bonusowej. Obejmuje to 8 darmowych spinów, podczas których wszystkie Mystery Wilds pozostaną na bębnach aż do zakończenia funkcji. Każdy dodatkowy symbol Scatter, który trafisz, daje Ci więcej darmowych spinów.

Mystery Genie Fortunes of the Lamp dołącza do obszernego portfolio Play'n GO i doskonale uzupełnia inne gry o tematyce magicznej, takie jak Street Magic i Jade Magician.