Оpublikowany: 02.05.2024

Nowy automat od Play’n GO: The Sword and the Grail Excalibur

Znany dostawca treści iGaming Play'n GO prezentuje swój najnowszy automat do gier, The Sword and the Grail Excalibur. Nowa gra oferuje darmowe spiny podzielone na cztery etapy z kilkoma dodatkowymi funkcjami.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 20.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 25 000x.
  • Data premiery: 25 kwietnia 2024 r

Saga o szlachetnych rycerzach

Nowy automat The Sword and the Graal Excalibur opowiada historię inspirowaną magią i średniowieczem. Gracze mogą dołączyć do króla Artura, Sir Lancelota, Merlina i Lady Ginewry. Przezroczyste szpule są zainstalowane wewnątrz zamku na tle legendarnego Okrągłego Stołu. Poszukaj Świętego Graala, ponieważ jest to symbol Wild, a Excalibur działa jak Scatter i odblokowuje darmowe spiny.

Oparta na legendach Rycerzy Okrągłego Stołu gra The Sword and the Grail Excalibur poszerza kolekcję gier Play'n GO o podobnej tematyce. Wcześniej fani mieli już okazję cieszyć się automatami Sherwood Gold (2023) i 15 Crystal Roses: A Tale of Love (2022), stworzonymi na podstawie angielskich podań ludowych.

Odkryj tajemnice Świętego Graala dzięki dodatkowym funkcjom

Podobnie jak jego poprzednik The Sword and the Grail wydany w 2019 roku, The Sword and the Grail Excalibur oferuje graczom różne dodatkowe funkcje: Sword Meter, Multiplier Wild i Free Spins. Ponadto deweloper ulepszył nowy produkt, dodając King’s Prize i Wandering Wilds.

Kiedy pojawi się Święty Graal, może zastąpić inne symbole, pełniąc funkcję Wilds, lub tworzyć własne kombinacje. Czasami Święty Graal ląduje w postaci Multiplier Wild, zwiększając wypłatę do 100x.

Miernik miecza umieszczony nad bębnami generuje mnożniki 2x, 5x, 10x i 100x. Gracze mogą otrzymać natychmiastową wygraną pomnożoną przez aktywną wartość na mierniku miecza za każdą wyrzuconą Nagrodę Króla.

Jeśli w tym samym czasie widoczne będą 3 lub więcej symboli Scatter Excalibur, gracze zakręcą Kołem Fortuny, reprezentowanym przez Okrągły Stół Rycerzy Camelotu. Dzięki temu otrzymasz 8-12 darmowych spinów i do 3 Excaliburów. Miecze te kumulują się w trakcie rundy bonusowej, a za każde 5 na liczniku przyznawany jest wyższy mnożnik i dodatkowe darmowe spiny. Każdy Święty Graal, który wyląduje podczas tej funkcji, zamienia się w Wandering Wild i będzie poruszał się po ekranie w losowych kierunkach przez resztę rundy bonusowej.

Sword and the Graal Excalibur oddaje esencję legend arturiańskich i opiera się na mechanice wprowadzonej w pierwszej części” – potwierdził Magnus Wallentin, Ambasador Gier Play'n GO. „Gracze mogą cieszyć się wciągającym doświadczeniem niespotykanym nigdzie indziej dzięki Wandering Wilds i natychmiastowym nagrodom King's Prize, które naprawdę wyróżniają tę grę.”