Оpublikowany: 01.04.2024

Pragmatic Play ogłasza start Blackjack League

Pragmatic Play, wiodący dostawca treści iGaming, uruchamia Blackjack League, serię turniejów poświęconych niezwykle popularnej grze karcianej w kasynie na żywo. Ta największa promocja blackjacka na żywo będzie dostępna w polskich kasynach online od 1 kwietnia do 30 czerwca 2024 roku i oferuje ogromną miesięczną pulę nagród w wysokości 1 000 000 €.

Gracze będą mogli wybrać jeden z czterech poziomów turnieju

Jedną z cech Blackjack League jest różnorodność turniejów przeznaczonych dla graczy na każdym poziomie umiejętności i preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy nowym graczem, będziesz miał okazję konkurować o znaczną pulę nagród i wziąć udział z minimalnym zakładem odpowiadającym Twojemu budżetowi.

Każdego dnia gracze mogą wziąć udział w czterech turniejach: Bronze, Silver, Gold i Privé. Pula nagród, a także ograniczenia dotyczące minimalnych zakładów zależą od turnieju, w którym bierzesz udział. Jedyny zwycięzca turnieju Privé zgarnie do domu całą dzienną pulę nagród wynoszącą 10 000 EUR. Uczestnicy turniejów Gold, Silver i Bronze będą rywalizować o różne dzienne pule nagród.

Turniej

Bronze 

Silver 

Gold 

Privé 

Codzienny basen

3000 €

7000 €

15 000 €

10 000 €

Liczba nagród

250

200

49

1

Minimalna stawka

5-10 €

25-50 €

100 €

1000 €

Mechanika rywalizacji i dostępne gry

Punkty rankingowe w Blackjack League zostaną przyznane na podstawie kolejnych zwycięstw w ligach Brązowej, Srebrnej i Złotej. Uczestnicy turniejów Privé walczą o jak najdłuższą passę zwycięstw.

W turniejach weźmie udział ponad 100 różnych stołów do blackjacka z kolekcji Live Casino Pragmatic Play, w tym Blackjack, VIP Blackjack, Speed ​​Blackjack, Privé Lounge Blackjack i Blackjack X.

Warto zauważyć, że w Blackjack X gra się bez krupiera na żywo. Jednocześnie dostępne są wszystkie funkcje kasyna na żywo. Gracze mogą grać w trybie wieloosobowym z funkcją czatu i możliwością oglądania obrazu z wielu kamer.

Codziennie losowanych jest 500 nagród

Blackjack League oferuje nagrody pieniężne o wartości ponad 1 000 000 euro miesięcznie. Projekt obejmuje 364 turnieje, które w całości są finansowane przez Pragmatic Play. Uczestnicy będą codziennie walczyć o 500 nagród. Biorąc pod uwagę, że w każdym turnieju rozgrywa się 91 razy, gracze mają szansę wygrać nagrodę główną o wartości 10 000 euro aż 91 razy.

Irina Cornides, dyrektor operacyjna w Pragmatic Play, powiedziała: Blackjack League to ekscytujący dodatek do naszej oferty kasyna na żywo. Co miesiąc do wygrania nagrody pieniężne o wartości 1 000 000 euro, ta liga turniejowa od Pragmatic Play jeszcze bardziej zachęci graczy do korzystania z naszej oferty gier w blackjacka.