Оpublikowany: 30.04.2024

Pragmatic Play bada dziką przyrodę w Release the Bison

Kontynuując wydanie Release the Kraken w 2020 r. i jego kontynuację Release the Kraken 2 w 2022 r., Pragmatic Play wprowadza na rynek nowy automat o nazwie Release the Bison. Gracze będą cieszyć się ekscytującą podróżą po Ameryce Północnej i wieloma dochodowymi funkcjami: Wild Respins, gwarantowana wygrana, darmowe spiny.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 5x4.
  • Linie wygrywające: 20.
  • RTP: 96,54%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 300.
  • Maksymalny mnożnik: 3000x.
  • Data premiery: 26 kwietnia 2024 r

Bizon wędruje po bębnach

Release the Bison położony jest w malowniczej okolicy otoczonej górami, łąkami i drzewami. Spokojny krajobraz kontrastuje z dzikimi zwierzętami: pumami, hienami, orłami i wilkami, które wypełniają bębny i wyglądają bardzo agresywnie.

Pole gry składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Główny bohater nowej gry, bizon, pełni rolę Dzikiego. Podczas specjalnych funkcji gracze mogą obserwować, jak wędruje po bębnach, przesuwając się na nową pozycję z każdym obrotem. Symbolem Scatter jest diament.

Specjalne funkcje dla dzikich wygranych

Kiedy pojawią się 4 lub więcej symboli Wild, Release the Bison uruchomi funkcję Wild Respins. Wszystkie symbole Wild będą się poruszać po polu gry, a gracze mogą zwiększyć liczbę ponownych obrotów, łapiąc nowe symbole Wild. Ponadto zwiększy także globalny mnożnik wygranych, zapewniając szansę na duże wypłaty.

Czasami podczas gry podstawowej wynik zakręcenia, który nie skutkuje wygraną, automatycznie zmieni się na zwycięską konfigurację symboli. W ten sposób gracze otrzymują gwarantowaną nagrodę z wypłatą od 10x do 40x stawki.

Trafienie 3 lub więcej symboli Scatter uruchamia grę bonusową z darmowymi spinami. Jeśli są tylko 2 ikony Scatter, pozostałe bębny można ponownie obrócić. Przed rozpoczęciem rundy bonusowej pojawi się dwustronne koło, które przyzna mnożnik od 2x do 5x i od 8 do 18 darmowych spinów.

Wszystkie symbole Wild pojawiające się podczas gry bonusowej pozostają na bębnach aż do zakończenia rundy bonusowej, przesuwając się po ekranie przy każdym darmowym zakręceniu. Gracze mogą przedłużyć darmowe spiny i zwiększyć mnożnik wygranych, zbierając wystarczającą liczbę symboli Wild podczas tej funkcji.

Podobnie jak w przypadku wielu innych gier Pragmatic Play, w dowolnym momencie możesz aktywować opcję Ante Bet, która pomnoży Twój zakład 1,25x w zamian za większą szansę na uruchomienie darmowych spinów. Dla najbardziej niecierpliwych istnieje możliwość zakupu rundy bonusowej po cenie 80x, 150x lub 300x zakładu.

„Pragmatic Play wprowadziło w Release the Bison cały szereg ekscytujących funkcji gier, w których wędrujące symbole Wild mogą zamienić każdy obrót bębnów w rekordowe wygrane” – powiedziała Irina Cornides, dyrektor operacyjna Pragmatic Play.