Оpublikowany: 27.09.2023

Push Gaming dołącza do Grupy LeoVegas

Dostawca treści do kasyn online Push Gaming potwierdza umowę z LeoVegas Group, na czele której stoi MGM Resort International. Transakcja obejmuje przejęcie pakietu kontrolnego w Push Gaming przez MGM Resort International, największy holding z branży rozrywkowej.

Dostawca widzi nowe możliwości rozwoju w niedawno zawartej umowie i jest zdeterminowany osiągnąć jeszcze większy sukces. James Marshall, dyrektor generalny Push Gaming, tak skomentował transakcję: „To dla nas ogromne osiągnięcie i jesteśmy podekscytowani możliwością wykonania kolejnego kroku wspólnie z LeoVegas Group i MGM Resorts. Mamy utalentowany zespół, którego pasja i poświęcenie odegrały kluczową rolę w osiągnięciu tego ważnego kamienia milowego”.

Push Gaming kontynuuje swój aktywny rozwój

Zespół Push Gaming przeszedł fenomenalną podróż, szybko rozwijając firmę z małego startupu do globalnej marki z wyjątkowymi, zastrzeżonymi treściami i silną bazą klientów. Umożliwi to dostawcy wniesienie znaczącego wkładu w sukces Grupy LeoVegas.

Pomimo przejęcia zarząd Push Gaming pozostanie niezmieniony, podobnie jak jego ponad 100-osobowa załoga. Firma będzie nadal opracowywać nowe automaty do gry i udostępniać swoją zawartość operatorom na całym świecie.

„Nasze portfolio stale się rozwija i nadal rozwijamy się zgodnie z naszą długoterminową strategią mającą na celu dostarczanie najlepszej rozrywki nowym graczom i nowym rynkom oraz umacnianie naszej pozycji jako prawdziwego lidera branży” – powiedział James Marshall.

Kolekcja Push Gaming obejmuje obecnie ponad 30 unikalnych gier, dostępnych w ponad 25 językach. Wśród nich znajdują się takie ulubieńce graczy jak: Razor Shark, Wild Swarm, Big Bamboo, Fat Banker, Retro Tapes, 10 Swords.

Rozszerzanie globalnej obecności Push Gaming

Zaledwie tydzień przed zawarciem umowy z LeoVegas Group dostawca ogłosił wejście na rynek grecki we współpracy z Kaizen Gaming. Współpraca z największym operatorem gier w jurysdykcji jest dowodem fenomenalnego sukcesu i światowego uznania, jakie osiągnęły gry Push Gaming.

Miesiąc wcześniej, w połowie sierpnia, firma Push Gaming ogłosiła przełomowe partnerstwo, podpisując kontrakt z Betway, wiodącą na świecie marką zakładów sportowych i gier kasynowych. Studio zamierza znacząco zwiększyć swoją obecność w kluczowych regionach dzięki globalnej obecności Betway.

Tymczasem gry Push Gaming są już reprezentowane przez najbardziej znane marki i innowacyjnych operatorów, m.in.: SkillOnNet, ComeOn Group, Betsson, NetBet, Bet365, Entain.