Оpublikowany: 02.02.2024

Relax Gaming wyrusza na przygodę z Hercules Unleashed

Relax Gaming przedstawia najnowszy dodatek do swojej kolekcji Dream Drop, zabierający graczy w mityczną podróż z Hercules Unleashed. Nowy automat jest wyposażony w bonus Beast Slayer, funkcję respins i jest podłączony do autorskiego systemu jackpotów Dream Drop.

Decyzja o wykorzystaniu Herkulesa, niezwykle popularnej postaci, oraz maksymalny potencjał wygranej wynoszący 10 000 razy, pozwala firmie Relax Gaming przyciągnąć zróżnicowaną publiczność. Starannie wykonane połączenie mitologii, innowacyjnej rozgrywki i znacznych możliwości zdobycia jackpota sprawia, że ​​Hercules Unleashed jest godnym dodatkiem do portfolio dostawcy.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 5x5.
  • Linie wygrywające: 259.
  • RTP: 94%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 10 000x.
  • Data premiery: 23 stycznia 2024 r

Mitologiczny półbóg i mechanika Connected Ways

Fabuła Hercules Unleashed koncentruje się wokół superbohatera półboga znanego ze swoich wyczynów. Niektóre bestie, z którymi walczył, są przedstawione na kamiennym posągu otaczającym bębny. Sam Herkules jest najcenniejszym symbolem.

Pole gry wynosi 5x5 i otrzymujesz zwycięskie kombinacje 3-5 pasujących symboli zgodnie z mechaniką Connected Ways. Znaki te muszą znajdować się w tej samej linii lub w sąsiadujących ze sobą liniach, stykających się ze sobą.

Shelley Hannah, dyrektor ds. produktu w Relax Gaming, wyraziła swój entuzjazm w związku z tą premierą, stwierdzając: „Herkules to kultowa postać, która na przestrzeni lat pojawiała się w wielu formach rozrywki. Jesteśmy zachwyceni, że ten legendarny grecki bohater znajduje się w centrum naszego najnowszego wydania, które, jesteśmy pewni, spodoba się zarówno graczom, jak i operatorom.”

Dodatkowe funkcje pomogą Ci przeciwstawić się potworom

Główną cechą Hercules Unleashed jest bonus Beast Slayer, który jest aktywowany przez pojawienie się 3 symboli Scatter. Powoduje to poszerzenie obszaru gry i ulepszenie symboli płatniczych, zapewniając graczom zwiększone nagrody. Dodanie lukratywnych mnożników zwiększa emocje, tworząc potencjał maksymalnej wygranej wynoszącej 10 000-krotność stawki.

Po uruchomieniu gry bonusowej gracze otrzymują 3 respiny. Ich liczba zmniejsza się z każdym zakręceniem i zostanie przywrócona, gdy pojawi się zwycięski symbol.

Szczęśliwi ludzie będą mogli spróbować szczęścia w jackpocie Dream Drop. Losowo wywołany obrót jackpotem spowoduje umieszczenie na bębnach tylko pustych bloków i symboli DD. Trafienie 5 symboli DD podczas obrotu jackpotem aktywuje bonus Dream Drop, otwierając perspektywę wygrania jednego z jackpotów Rapid, Midi, Maxi, Major lub Mega.