Оpublikowany: 29.03.2024

Relax Gaming przedstawia nowy automat Totem Guardians Dream Drop

Poznaj najnowszy dodatek do rosnącego portfolio Dream Drop firmy Relax Gaming, automat Totem Guardians Dream Drop. Nowy produkt przepełniony jest dzikimi zwierzętami i mistycyzmem. Dostępna jest runda darmowych spinów, mnożnik totemu i funkcja zakupu. Jeśli masz szczęście, możesz trafić progresywny jackpot Dream Drop.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 6x(4-7).
  • Sposoby na wygraną: 466-1193.
  • RTP: 94%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: 5000x.
  • Data premiery: 21 marca 2024 r

Ponowne połączenie z naturą i kaskadowe płatności

Po otwarciu Totem Guardians Dream Drop gracze znajdą przytulny wigwam otoczony wysokimi drzewami. Bębny umieszczone są na środku ekranu, a obok nich znajduje się słup totemu ozdobiony mnożnikami. Początkowo widoczne są 4 rzędy, kolejne 3 rzędy są ukryte za kamiennymi blokami. Z każdym obrotem w grze podstawowej bloki te mogą się rozbić, odsłaniając dodatkowe rzędy i zwiększając Twoje szanse na wygraną. Istnieje od 466 do 1193 sposobów na wygraną, w zależności od liczby aktywnych rzędów.

Aby wygrać, gracz będzie potrzebował 3 lub więcej identycznych symboli na sąsiednich bębnach w tym samym rzędzie lub o jeden rząd wyżej lub niżej. Zwycięskie symbole są usuwane z ekranu, a nowe ponownie wypełniają pole gry. Kaskada będzie kontynuowana tak długo, jak długo będą tworzone zwycięskie kombinacje.

Ekscytujące funkcje, które pomogą Ci wygrać

„Mnożnik totemu tworzy nowy poziom emocji i zwiększa potencjał funkcji darmowych spinów. Nie możemy się doczekać, aż gracze zanurzą się w grze, w której czekają na nich dzikie stworzenia i wielkie wygrane” – skomentowała Shelley Hannah, dyrektor produktu w Relax Gaming, po wprowadzeniu na rynek nowego automatu.

W Totem Guardians Dream Drop każdy symbol na bębnach ma wartość mnożnika wyświetlaną na słupie totemu. Kiedy wygrasz, odpowiedni mnożnik wzrasta o 1 za każdy usunięty symbol i może osiągnąć imponującą kwotę 100x.

Symbole Scatter lądujące na bębnach zwiększają tempo akumulacji mnożników. Ponadto z każdym nowym symbolem Scatter otwiera się dodatkowy rząd, który stwarza większe możliwości wygranej.

Trafienie 3 symboli Scatter daje Ci 5 darmowych spinów. Wartości mnożnika totemu z gry podstawowej przechodzą do rundy bonusowej i nie są resetowane pomiędzy spinami.

Darmowe spiny rozgrywane są ze wszystkimi otwartymi rzędami, co pozwala na wygraną na jak najwięcej sposobów. Co więcej, za każdy symbol Scatter, który pojawi się podczas rundy bonusowej, zapewniony jest dodatkowy obrót.

Bonus Dream Drop jest uruchamiany losowo i oferuje 5 jackpotów: Rapid, Midi, Maxi, Major i Mega. Każdemu bębenowi przypisany jest konkretny jackpot, a kręcenie trwa do momentu, aż jeden z bębnów zostanie zapełniony symbolami DD, po czym wygrywasz odpowiedni jackpot.