Оpublikowany: 26.09.2023

Swintt oferuje 4 jackpoty w nowym slocie Cleopatras Pearls

Najnowsza gra z serii Premium od innowacyjnego dostawcy oprogramowania Swintt zabiera graczy w podróż mającą na celu odnalezienie skarbu faraona. W nowym automacie Cleopatras Pearls dostawca oferuje darmowe spiny, modyfikatory bonusowe i ulubioną przez fanów funkcję respinów z lepkimi symbolami.

David Mann, dyrektor generalny firmy Swintt, ujawnił sekret sukcesu charakterystycznej funkcji Pearl. Zauważył, że firma pracowała nad ulepszeniem bonusu z każdą nową grą. „Z pewnością tak jest w przypadku naszej nowej gry Cleopatras Pearls, w której gracze będą teraz mieli dostęp do czterech nagród jackpot, dzięki którym wygrane wzrosną aż do 3000-krotności stawki” – dodał.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 50.
  • RTP: 95,87% | 95,11% | 92,69%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1 monety.
  • Maksymalny zakład: 100 monet.
  • Maksymalny mnożnik: x3000.
  • Data premiery: 6 września 2023 r

Podróżuj do starożytnego Egiptu z Cleopatras Pearls

Jako gra z serii Premium, Cleopatras Pearls posiada charakterystyczne dźwięki i mechanikę gry znaną graczom z klasycznych automatów. Jednocześnie projekt nowej gry otrzymał oryginalny design, w którym akcja toczy się na klimatycznym tle usianym hieroglifami.

Na bębnach kręcą się tradycyjne karty do gry o wartościach od dziesięciu do asa, a także różne symbole związane z motywem egipskim: starożytna broń, figurka Horusa, złota maska ​​faraona i sama Kleopatra. Na szczególną uwagę zasługuje symbol złotej perły, będący kluczem do uruchomienia gry bonusowej.

Kolekcja Pearl i dodatkowe modyfikatory

Główną cechą nowego produktu jest funkcja Pearl. Kiedy w tym samym obrocie wyląduje 6 lub więcej symboli pereł, gracze zostaną przekierowani na nowy zestaw bębnów, na których wyświetlane są wyłącznie złote perły. Tutaj zaczynasz od 3 respinów, podczas których czeka na Ciebie wiele niespodzianek.

Każde ponowne zakręcenie zmniejszy licznik o jeden, ale jeśli pojawi się nowy symbol perły, wartość na liczniku zostanie przywrócona do poziomu początkowego. Trwa to do momentu, aż wszystkie pozycje na bębnach zostaną zapełnione lub licznik osiągnie zero.

Każda perła ma wartość nagrody pieniężnej lub modyfikatora premii, co było jedną z kluczowych aktualizacji tej funkcji. Dostępne modyfikatory obejmują: Strzałkę, która dodaje dodatkowy rząd do pola gry; Plus zwiększa liczbę ponownych obrotów o 1; Dodanie zwiększa wartość do 5 pereł; Pomnożenie podwaja wszystkie nagrody pieniężne; Summerize sumuje wartość wszystkich zdobytych pereł, aby stworzyć dodatkową nagrodę.

Perły Adding i Summerize dostępne są także w ulepszonych wersjach, które dodają modyfikator nie tylko raz, ale po każdym obrocie. Ponadto szczęśliwi gracze mogą natknąć się na symbol skrzyni, który otworzy się po 10 spinach i przyniesie jeden z 4 jackpotów: Minor, Major, Maxi lub Mega.

Funkcja zakupu pozwoli Ci natychmiastowo aktywować grę bonusową i wykorzystać jej ogromny potencjał wygranej.