Оpublikowany: 27.03.2024

Piranha Pays: najnowszy dodatek do portfolio Play’n GO

Play'n GO zanurza się w tematyce morskiej dzięki nowemu automatowi Piranha Pays. W trybie podstawowym nowym produktem jest automat z 5 bębnami, 4 rzędami i 30 liniami wygrywającymi. Podczas bonusu darmowych spinów rzędy te mogą urosnąć do 8 wysokości, zapewniając do 50 linii wygrywających.

Dane techniczne:

  • Format boiska: 5x4.
  • Linie wygrywające: 30.
  • RTP: 96,2%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 50.
  • Maksymalny mnożnik: 5000x.
  • Data premiery: 22 marca 2024 r

Niezwykły automat z motywem ryb

Piranha Pays to automat poświęcony żywności i rybom. Gracze zanurzają się w historię samotnego starszego mężczyzny, który kupuje nowego zwierzaka. Ponieważ pirania jest rybą o dużym apetycie, jedzenie jest również szeroko reprezentowane na bębnach automatu: szynka, tosty z jajkiem, ciasteczka i zapiekanki. Ekran gry znajduje się w akwarium pośrodku przytulnego mieszkania, co tworzy niezwykłe tło z żywą animacją i melodyjną ścieżką dźwiękową.

„Szczegółowy projekt w połączeniu z lukratywnymi funkcjami czyni tę grę szczególnie atrakcyjną. Jesteśmy przekonani, że dzięki wielu sposobom na wygraną gracze pokochają naszą nową grę” – skomentował Magnus Wallentin, ambasador gier Play'n GO, na temat premiery nowego produktu.

Poszerzenie pola gry i inne funkcje bonusowe

Piranha Pays oferuje różne rodzaje mnożników i symboli Wild, a także oddzielny mnożnik wygranej. Gracze odkryją także tajemnicze natychmiastowe wygrane, tryb darmowych spinów i funkcję zbierania, która oferuje jeszcze więcej możliwości na duże wygrane.

W dowolnym momencie gry można uruchomić mnożnik wygranej od 2x do 10x. Wartość ta będzie miała zastosowanie do wszystkich wygranych wygenerowanych w bieżącym spinie. Jako nagroda pocieszenia, jeśli graczom brakuje jednego symbolu Scatter do aktywacji darmowych spinów, istnieje szansa na natychmiastową wygraną w wysokości 5x, 10x, 15 lub 20x ich stawki.

Bezpośrednio nad bębnami znajduje się kombinacja symboli Scatter, które należy zebrać, aby uruchomić rundę darmowych spinów. Kiedy symbol Piranha Wild wyląduje na pierwszym bębnie, a na trzecim i piątym będziesz mieć puszkę szpinaku, otrzymasz 10 darmowych spinów.

Po uruchomieniu rundy bonusowej pole gry przekształca się w strukturę 5x5 z 35 liniami wygrywającymi i może wzrosnąć do 5x8 i 50 linii wygrywających. Każdy nowy zestaw 3 symboli Scatter rozszerza bębny i dodaje 5 darmowych spinów. Pirania również będzie się powiększać w miarę przechodzenia kolejnych poziomów. Gracze, którym uda się dotrzeć do końca łańcucha w trybie bonusowym, zostaną nagrodzeni nagrodą główną w wysokości 5000-krotności zakładu.