Оpublikowany: 26.01.2024

Nowy automat od Play’n GO: 3 Clown Monty II

Wiodący dostawca automatów online Play'n GO przedstawia ekscytującą kontynuację swojej gry o tematyce cyrkowej 3 Clown Monty II. Gracze są zaproszeni do wzięcia udziału w nowym programie w Las Vegas Strip z udziałem najzabawniejszych chłopaków z miasta, w którym istnieje możliwość wygrania nawet 10 000-krotności zakładu.

Dostawca, posiadający jeden z największych portfeli obejmujących ponad 350 slotów, stale poszerza swoją ofertę. Najnowszą wersję poprzedziły Tales of Mithrune Syn's Fortune, automat pełen wilkołaków z unikalną funkcją Power Up, oraz Pandastic Adventure, gra o tematyce orientalnej z mnóstwem uroczych pand.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: 5x3.
  • Linie wygrywające: 20.
  • RTP: 96,26%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,1.
  • Maksymalny zakład: 100.
  • Maksymalny mnożnik: x10 000.
  • Data wydania: 18 stycznia 2024 r

Play'n GO idzie do cyrku

Trzej znani graczom klauni Monty Brothers postanowili zmienić scenerię. Łącząc siły z Bite-E, gorylem, który żuje największe cygaro, jakie kiedykolwiek widziałeś, wnoszą nowy program do Las Vegas Strip.

Elegancki wygląd i błyszczące światła 3 Clown Monty II sprawiają, że wygląda na to, że będzie to wydarzenie godne zapamiętania. Gracze skorzystają z dwukrotnie większej liczby linii wygrywających w porównaniu do oryginalnej gry. Co więcej, najnowsza wersja zapewnia nowe doświadczenia z nowymi dodatkowymi funkcjami.

Wybór nagród, mnożniki Wild i darmowe spiny

Kręcąc bębnami 3 Clown Monty II, gracze mogą zaobserwować niespodziewany wzrost swoich wygranych za każdym razem, gdy dzierżący cygaro goryl zaciąga się. Wszystkie symbole Wild w tym momencie otrzymują mnożnik do 5x, który zostanie zastosowany w odpowiednich zwycięskich kombinacjach.

Gdy graczom uda się napisać słowo BONUS na bębnach, aktywowana zostanie funkcja nagrody Bonus Pick, dzięki której będą mogli wygrać ogromny mnożnik aż do 500x.

Darmowe spiny są dostępne, gdy pojawią się 3 lub więcej symboli Scatter. Gracze będą mieli do wyboru trzy karty, które określą liczbę symboli Walking Wild podczas darmowych spinów.

Magnus Wallentin, Ambasador Gry w Play'n GO, tak skomentował najnowszą wersję: „Nie możemy się doczekać, aż gracze odwiedzą cyrk w 3 Clown Monty II. Zespół Play'n GO jest zawsze szczęśliwy, gdy którakolwiek z naszych gier otrzymuje kontynuację. To pokazuje nasze zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości treści, dzięki którym fani mogą cieszyć się wciągającą fabułą i satysfakcjonującą mechaniką gry.