Оpublikowany: 23.11.2023

Yggdrasil współpracuje z ReelPlay, aby uruchomić nowy automat Mega Money Machine

Yggdrasil, wiodący dostawca treści iGaming, przedstawia nową Mega Money Machine, opracowaną we współpracy z partnerem YG Masters, firmą ReelPlay. Nowa gra oferuje tylko jedną linię wygrywającą, ale dzięki innowacyjnym przełączanym bębnom gracze mogą liczyć na duże wygrane sięgające nawet 10 510-krotności zakładu.

Współpraca pomiędzy Yggdrasil i ReelPlay rozpoczęła się w 2021 roku i zaowocowała powstaniem takich gier jak Bucks and Doe 10K WAYS, Going Wild in Vegas WildFight, Big Bucks Buffalo GigaBlox i wielu innych, które stały się hitami wśród graczy na całym świecie.

Przeżyj wyjątkowe pole gry

Mega Money Machine to minimalistyczna gra pod wieloma względami. Tło przypomina banknot dolara amerykańskiego, z którego zapożyczono wzorzystą ramkę. Aby stworzyć zwycięskie kombinacje, gracze będą musieli używać różnych liczb zamiast kolorowych symboli.

Twórcy wprowadzili do nowego produktu tylko jedną linię wygrywającą, co mimo to stwarza ekscytującą rozgrywkę na trzech lub czterech bębnach, których liczba różni się w zależności od wybranego zakładu. Całkowita wygrana w nowej grze zależy od kombinacji liczb zebranych na centralnej linii wygrywającej. Ta sekwencja, czytana od lewej do prawej, zostanie zastosowana do kwoty zakładu, tworząc ostateczną wygraną.

Przełączanie rolek

Aby wypłaty były jeszcze bardziej znaczące, bębny Mega Money Machine zamienią się miejscami, zwiększając szanse na dużą wygraną. Podczas każdego nowego zakręcenia symbole wyświetlające 0 lub 00 mogą przesunąć się na prawy bęben. Daje to mnożniki w zakresie od 10x do 100x.

Co mówią eksperci

Mark McGinley, dyrektor ds. gier w Yggdrasil, wyraził swój entuzjazm dla wkładu ReelPlay w program YG Masters, zwracając uwagę na innowacyjne podejście przyjęte przez Mega Money Machine: „Żaden produkt stworzony wcześniej nie jest tak odważny jak ten, który widzimy w Mega Money Machine”. Podkreślił także wyjątkową oprawę wizualną nowego produktu: „Dzięki wizualnemu sposobowi wyróżnienia płatności gracze widzą każdą ze swoich wygranych, do której potrzebna jest tylko jedna kreska!”

David Johnson, dyrektor generalny ReelPlay, tak skomentował najnowsze wydanie: „Mega Money Machine było dla nas prawdziwym przełomem i odejściem od skomplikowanej mechaniki prezentowanej w poprzednich grach. To pokazuje zdolność ReelPlay do tworzenia wciągających formatów gier dostosowanych do różnorodnych preferencji graczy.

Dane techniczne:

  • Format pola gry: (3-4)x1.
  • Linie wygrywające: 1.
  • RTP: 96%.
  • Zmienność: średnio-wysoka.
  • Minimalny zakład: 0,2.
  • Maksymalny zakład: 20.
  • Maksymalny mnożnik: x10,510.
  • Data premiery: 16 listopada 2023 r